"Cud i detronizacja" w Berlinie


Sensacja, zabawa z sukcesu i niedowierzanie towarzyszyły internautom tvn24.pl, którzy śledzili ogromny sukces naszego tyczkarskiego duetu Anna Rogowska - Monika Pyrek.

Schetyna wyznaczył posłów do komisji. Kto to jest?


zwierzchnik klubu PO Grzegorz Schetyna poinformował w środę wieczorem, że PO rekomenduje Mirosława Sekułę na stołek szefa komisji śledczej zajmującej się tzw. aferą hazardową. Z ramienia PO do komisji mają też wtłoczyć się Sebastian Karpiniuk i Jarosław Urbaniak.

Schetyna o Tusku: była przyjaźń, jest gra polityczna


- Skończyło się wspólne robienie polityki emocjonalnej, opartej na bliskich, osobistych relacjach - tak o swoich relacjach z Donaldem Tuskiem opowiada "Polsce - The Times" Grzegorz Schetyna. Najbliższy, do czasu afery hazardowej, partner premiera mówi jednak, że wybory prezydenckie chce zdobyć z urzędującym szefem rządu.

Wyrzucił latorośl za pomocą okno - myślał, że to kot


przed warszawskim sądem ruszył proces mężczyzny oskarżonego o wywłaszczenie noworodka przy użyciu okno jednej z kamienic na warszawskiej Pradze. Zbigniew W. przyznał się do winy. Grozi mu co więcej dożywocie.

winietki na wesele - zaproszenia ślubne minimalistyczne -

zaproszenia ślubne z kalką

- prezenty dla gości na wesele - zawieszki na alkohol

blaty granitowe <> granit cięty na wymiar <> granit strzegom <> granit strzegomski <> nakrywy granitowe <> obrzeże granitowe <> palisada granitowa <> parapety granitowe <>

płyty chodnikowe

<> stopnice granitowe

body dla wcześniaka ::: body niemowlęce ::: otulacz bambusowy ::: ubranka dla wcześniaków ::: ubranka handmade :::

ubranka niemowlece

Ekshibicjonista spowodował wypadek autobusu


żółtodziób ekshibicjonista w liniowym autobusie w Nowej Zelandii spowodował "reakcję łańcuchową", której efektem jest chorowity automobil i uszkodzony posterunek policji.

Magiczne TAK 300 metrów nad ziemią


Ponad 300 metrów na ziemią, na szczycie słynnego Empire State Building w Nowym Jorku sakramentalne TAK powiedziało 14 par z rożnych stanów USA. To zwycięzcy konkursu na najciekawszą historię romantycznej znajomości.

Miazga po zderzeniu z tirem


patetyczny zwieńczenie rodzinnej podróży. W zderzeniu samochodu osobowego z tirem zginęła jedna osoba, druga w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Giełdowa spółka z gigantyczną stratą


zakładanie się Chemiczne Police odnotowały w pierwszym półroczu 2009 r. stratę na poziomie 232 mln zł. Czy restrukturyzacja pomoże spółce?

Cheney jeszcze raz w szpitalu


były wiceprezydent Stanów Zjednoczonych znów trafił do szpitala. Dick Cheney został hospitalizowany po tym, jak się źle poczuł.

powstanie narodowa baza danych i dóbr kultury


Instytut społeczny 24 lutego organizuje pierwszą publiczną debatę - dowiedziała się "Rzeczpospolita". "Polska otwarta" - pod takim hasłem odbędzie się kolejność konferencji przygotowanych dzięki think tank Platformy Obywatelskiej.

znalezionych: 47717, strona 1 z 4772
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>