Giertych ujawnia "pokusy i hamulce" władzy J. Kaczyńskiego


- Jarosław Kaczyński uległ pokusie władcy, dla którego najważniejszą sprawą staje się to, żeby tej władzy nie utracić. casus polityczna miała być taka, żeby żadne wybory nie mogły jej zmienić - mówił na przesłuchaniu poprzednio sejmową komisją śledczą ds. nacisków Roman Giertych.

Architekci projektowali na lewych programach


Gdańscy architekci wykonywali projekty na nielegalnych programach. policja zabezpieczyła 11 komputerów z oprogramowaniem wartym nad 360 tysięcy zł. Właścicielom grozi 10 lat więzienia.

Rzeczpospolita Polska planowała zakup szczepionki w przeciwieństwie A/H1N1


"Metro": Polska, jak jeden z nielicznych krajów europejskich, nie kupiła szczepionki przeciwnie A/H1N1. Okazuje się jednak, że nie bacząc na oficjalnym zapewnieniom, ministerium zdrowia sondował w Szwecji taką możliwość.

Łódź: złomiarze ukradli pięć ton ołowiu


Policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o włamanie do Zakładu Fizyki Promieniowania Kosmicznego w Łodzi, z którego skradli nieledwie pięć ton ołowiu. Metal, którym obłożony był jeden z detektorów, sprzedali na złom za 10 proc. jego wartości.

botoks Rzeszów kwas hialuronowy Rzeszów powiększanie ust Rzeszów nici PDO lifting twarzy Rzeszów osocze bogatopłytkowe mezoterapia Rzeszów lipoliza Rzeszów

odmładzanie twarzy stymulatorem Rzeszów

kominki akumulacyjne kominki gazowe Szczecin

kominki Szczecin

kominki na pellet Szczecin kominki Szczecin kominki wolnostojące Szczecin kominki z płaszczem wodnym Szczecin Spartherm Szczecin

behawiorysta aleksandrów łódzki behawiorysta konstantynów łódzki behawiorysta łódź behawiorysta zgierz psie przedszkole Aleksandrów Łódzki psie przedszkole Konstantynów Łódzki

szkolenie psów Łódź

psie przedszkole Łódź psie przedszkole Zgierz szkolenie psów Aleksandrów Łódzki szkolenie psów Konstantynów Łódzki szkolenie psów Łódź szkolenie psów Zgierz

Makabryczne odkrycie w punkcie skupu żywca


Zwłoki 51-letniego mężczyzny znaleziono w Jarczowie w pobliżu Tomaszowa Lubelskiego (Lubelskie). widać zmarł z wychłodzenia - poinformowała policja.

RPD: są problemy z becikowym


reprezentant praw dziecka Marek Michalak alarmuje, że wiele kobiet nie może przedstawić zaświadczenia lekarskiego niezbędnego do otrzymania becikowego z powodu długich terminów oczekiwania na wizytę lekarską. RPD zwrócił się w tej sprawie do minister pracy Jolanty Fedak.

wybieg koło Janowa Lubelskiego już odblokowana


Przejezdna jest już sposób krajowa nr 19 w miejscowości Pikule, nieopodal Janowa Lubelskiego, gdzie bus zderzył się z ciężarówką. Jedna postać została ranna - poinformowała policja.

MSZ apeluje o zaprzestanie represji wobec Polaków


- Przyjmujemy z głębokim niepokojem kontynuację działań przeciw członkom mniejszości polskiej na Białorusi - mówił na przestrzeni konferencji prasowej Andrzej Kremer, wiceszef MSZ. W poniedziałek przedtem południem doszło do zatrzymania 40 osób ze Związku Polaków na Białorusi (ZPB), w tym jego szefowej Andżeliki Borys.

Nikt nie wie, ile kosztuje terapia obcokrajowców


"Nasz Dziennik": Żadna rządowa instytucja nie wie, ile kosztuje nas co roku leczenie obcokrajowców, szpitale zaś nie są w stanie odzyskać części pieniędzy wydanych na ten cel.

"Pogoń za skandalem zastąpiła rzetelność"


Pogoń za sensacją i skandalem zastąpiła rzetelność - tak opublikowanie "Super Express" materiałów, którymi szantażowano senatora Krzysztofa Piesiewicza określił wyraziciel Praw Obywatelskich. Janusz Kochanowski chce, by sprawą zajęła się Rada Etyki Mediów.

znalezionych: 25435, strona 1 z 2544
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>