Patrzyli jak zabijał. Dostali zarzuty


Są kolejne zarzuty w sprawie zabójstwa 15-latki w Koniku Nowym pod Warszawą - dowiedziało się RMF FM. Nieudzielenie pomocy i poparcie prokuratura zarzuca dwóm mężczyznom - kolegom 17-letniego Karola P., kto przyznał się, że śmiertelnie ugodził nożem dziewczynę. W sobotę sąd zdecydował, że spędzi trzy miesiące w areszcie.

Wieluń: Prezydent na obchodach 70. rocznicy wybuchu II wojny św.


Z udziałem prezydenta Lecha Kaczyńskiego rozpoczęły się we wtorek wieczorem w Wieluniu uroczystości związane z 70. rocznicą wybuchu II wojny światowej. W programie przewidziano m.in.: wręczenie odznaczeń i wyróżnień osobom zasłużonym, apel poległych, defiladę kompanii honorowej.

"To plotkarska demokracja"


Metropolita lubelski abp Józef Życiński nie ustaje w ostrej krytyce mediów publikujących materiały szantażystów senatora Krzysztofa Piesiewicza. - Występuję przeciwko demokracji plotkarskiej, fenomenowi kulturowemu, za jaki wszyscy będziemy się wstydzić - powiedział w programie "24 godziny".

idea życiowa Olechowskiego: Wybierz swój dobrobyt


"Wybierz osobisty dobrobyt" - to zasada postępowania kampanii niezależnego kandydata na prezydenta Andrzeja Olechowskiego. Zaprezentował je dziś w Warszawie.

karma dla owczarka karma owczarek niemiecki karma dla sznaucera karma dla doga karma dla teriera karma dla beagle karma dla labladora karma dla boksera karma dla golden karma dla Cane Corso karma dla husky karma dla szpica karma dla spaniela karma dla maltańczyka karma dla jamnika

karma dla Shih Tzu

karma dla szczeniaka karma bezzbożowa karma dla Border Collie najlepsza karma dla psanajlepsza sucha karma dla psakarma dla psa premium zdrowa karma dla psa karma dla alergika karmy dla aktywnego psa najlepsza karma dla psa

łupież pstry - łupież pstry leczenie - łupież pstry objawy -

łupież pstry przyczyny

- łupież pstry zdjęcia

mezoterapia mikroigłowa mezoterpia igłowa mezoterapia na łysienie mezoterpia głowy odchudzanie Żory

salon kosmetyczny Żory

salon urody Żory salon kosmetyczny Wodzisław Śląski odchudzanie Wodzisław Śląski salon urody Wodzisław Śląski

czyszczenie po pożarze

mycie ścian po pożarze

czyszczenie ścian po pożarze mycie ścian po pożarze sprzątanie po pożarach sprzątanie po pożarze sprzątanie po pożarze Warszawa usuwanie sadzy po pożarze

Przymiarki do ENA dla Michnika


Już za kilka tygodni do sądu trafi morał IPN o przeznaczenie europejskiego nakazu aresztowania poniżej byłego stalinowskiego sędziego Stefana Michnika - dowiedział się "Nasz Dziennik".

Obchody 34. rocznicy radomskiego Czerwca'76


czas bardzo rozważnie zabliźnia nasze rany - mówił w toku piątkowych obchodów 34. rocznicy protestu radomskich robotników z 25 czerwca 1976 roku dyrektor radomskiej Solidarności Zdzisław Maszkiewicz.

"Wojtunik ma doświadczenie w walce z przestępczością"


Paweł Wojtunik ma duże doświadczenie w walce z przestępczością zorganizowaną, jest w stanie tak zorganizować pracę CBA, by była ona jak najbardziej efektywna - ocenił komendant główny policji Andrzej Matejuk odnosząc się do powierzenia obowiązków szefa CBA dotychczasowemu dyrektorowi Centralnego Biura Śledczego.

szlag zimy w Polsce. Pada śnieg z deszczem


Na Podlasiu przystęp zimy. Temperatura wynosi cokolwiek powyżej śpiąca królewna stopni i śnieg z deszczem - w takich warunkach obudził się dziś, pod koniec kwietnia, Białystok. Śnieg padał także na Pomorzu, może też popadać w górach.

chowanie zmarłego prezydenckiego ministra


Paweł Wypych był człowiekiem bardzo skromnym, towarzyskim, wesołym, normalnym, a w tej normalności nie zabrakło wiary i przywiązania do Boga - mówił w ciągu pogrzebu prezydenckiego ministra, duchowny Piotr Jasek.

"Pielgrzymka" Komorowskiego


Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski zapowiedział, że w tym roku pojedzie z rodzinami katyńskimi niechybnie do Ostaszkowa, by uczcić pamięć ofiar zbrodni katyńskiej. Planuje wyjazd po kwietniowych uroczystościach z udziałem premierów nasz i Rosji.

znalezionych: 25435, strona 1 z 2544
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>