Chmury nad Polską, sztorm na Bałtyku


Pod względem pogody weekend nie będzie kolorowy. Czekają nas zachmurzenia, intensywne opady deszczu, burze, porywisty wiatr, a na Bałtyku poniekąd sztorm.

zapowiedź pogody: będzie padać, możliwe burze


dzisiaj przez cały dzień, bez mała w całej Polsce w dalszym ciągu można spodziewać się opadów deszczu i lokalnych burz. W całym kraju w miarę ciepło, acz w górach i na Wybrzeżu śmiałość zimniej.

Ewakuowane domy. Alarmy na południu krajowy


W związku z silnymi opadami deszczu alarm powodziowy obowiązuje już nie wręcz przeciwnie w Małopolsce, ale także na Podbeskidziu. W Katowicach ulewa spowodowała podtopienie torów kolejowych między dwiema dzielnicami miasta. Powodów do optymizmu nie ma: w poniedziałek potem będzie padać.

Stary Kontynent walczy z upałami


fala upałów przetacza się za pośrednictwem Europę. Italia coraz dotkliwiej odczuwają nadzwyczajne upały, które dają się we znaki w całym kraju, od Alp aż po Sycylię. Francuskie władze ostrzegają: adnotacja na gorąco na południu!

blaty granitowe <> granit cięty na wymiar <>

granit strzegom

<> granit strzegomski <> nakrywy granitowe <> obrzeże granitowe <> palisada granitowa <> parapety granitowe <> płyty chodnikowe <> stopnice granitowe

czarter lodzi Sopot czarter łodzi Gdańsk

wynajem łodzi Gdynia

czarter łodzi Gdynia wynajem łodzi Gdańsk wynajem łodzi Gdynia wynajem łodzi Sopot wypożyczalnia łodzi Gdańsk wypożyczalnia łodzi Gdynia wypożyczalnia łodzi Sopot

diagnostyka komputerowa Gdańsk dynamiczna wymiana oleju automatycznej skrzyni biegów geometria kół 3D samochodowa Gdańsk klimatyzacja samochodowa z odgrzybianiem Gdańsk mechanika samochodowa Gdańsk opony nowe i używane Gdańsk

wulkanizacja Gdańsk

serwis klimatyzacji samochodowej Gdańsk wulkanizacja Gdańsk wulkanizacja samochodowa z przechowalnia opon wypożyczalnia przyczep Gdańsk

nowoczesne obrazy obrazy abstrakcyjne

obrazy do sypialni

obrazy do salonu obrazy do sypialni obrazy na płótnie obrazy na ścianę obrazy olejne ręcznie malowane obrazy

Trochę słońca, nieco chmur


Czwartkowy poranek przywitał wielu mieszkańców polski pięknym słońcem. W ciągu dnia będzie jakkolwiek różnie - słońce będzie walczyło z chmurami.

Lokalna oferma powietrzna powalała drzewa


Powalone drzewa i wadliwy budowla mieszkalny to skutki trąby powietrznej, która przeszła w piątek po południu nad Sępopolem w powiecie bartoszyckim (warmińsko-mazurskie). W Olsztynie po intensywnych opadach deszczu zalanych jest kilkanaście garaży i piwnic.

Kogo zima zaskoczyła tym razem?


U nas pogoda co w żadnym razie jesienna, zima zaś zaskoczyła Amerykanów. Opady śniegu sparaliżowały zachodnią i centralną część kraju. Zła pogoda przyczyniła się do wielu śmiertelnych wypadków.

Będzie miło i burzowo


Burze na zachodzie i kochający (do 21 stopni) wiosenny dwadzieścia cztery godziny na pozostałym obszarze kraju zapowiadają synoptycy. We wtorek już chłodniej.

Meteorolodzy ostrzegają: będzie dziś lało


Zapowiada nam się słotny weekend. Meteorolodzy ostrzegają - istnieje poważne zagrożenie powodzią na południu kraju. W szczególności w województwach śląskim, małopolskim i świętokrzyskim.

krajobraz po Billu. 30 tys. ludzi bez prądu


dziewiczy w tym roku atlantycki orkan Bill pustoszy wybrzeża Kanady i USA. 30 tysięcy ludzi jest bez prądu. Pięć osób wysoka fala zmyła do oceanu.

znalezionych: 328, strona 1 z 33
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>