Idzie jesień. "Leje jak z wiadra"


latko definitywnie się kończy - przy użyciu Polskę przechodzi bałwan do imentu jesiennego deszczu i burz. Zalało m.in. Koszalin, Trójmiasto i Poznań - piszą internauci na kontakt TVN24.

Zima zaskoczyła Hiszpanów


Dla Hiszpanów to była spora niespodzianka. Niestety, niezbyt przyjemna. W niedzielę, w północnej części kraju spadł... śnieg.

Powodzie zalewają Kolumbię


Nie na odwrót Kraj nad Wisłą zmaga się z powodzią. Tysiące uszkodzonych domów i setki ewakuowanych - oto skutki gwałtowych deszczy, jakie przechodzą przez północną i wschodnią Kolumbię.

Nad Polską możliwe tornada


Gwałtowne burze, ulewne deszcze, grad, a nawet trąba powietrzna czekają nas w czwartek po południu. baczyć muszą przede wszystkim społeczeństwo północno-zachodniej i północnej Polski.

czyszczenie po pożarze czyszczenie ścian po pożarze mycie ścian po pożarze

sprzątanie po pożarze

sprzątanie po pożarach sprzątanie po pożarze sprzątanie po pożarze Warszawa usuwanie sadzy po pożarze

projektowanie wnętrz kielce architekt wnętrz kielce meble na wymiar kielce kuchnie na wymiar kielce

meble kuchenne na wymiar kielce

Hausentrümpelungen Wien Entrümpelung Wien

Wohnungsräumungen Wr.Neustadt

Räumungsfirma Wien Wohnungsräumungen Wien Wohnungsräumungen Wr.Neustadt

diagnostyka komputerowa Gdańsk dynamiczna wymiana oleju automatycznej skrzyni biegów geometria kół 3D samochodowa Gdańsk klimatyzacja samochodowa z odgrzybianiem Gdańsk mechanika samochodowa Gdańsk

diagnostyka komputerowa Gdańsk

opony nowe i używane Gdańsk serwis klimatyzacji samochodowej Gdańsk wulkanizacja Gdańsk wulkanizacja samochodowa z przechowalnia opon wypożyczalnia przyczep Gdańsk

Nadchodzi wichura


W poniedziałek będzie wiał mocarny i porywisty wiatr. przypadkiem zdobyć prędkość chociażby 90 km/h. Policjanci apelują, by nie budować samochodów pod liniami wysokiego napięcia. We wtorek wiatr co prawda osłabnie, ale obniży się również temperatura. Meteorolodzy zapowiadają, że - na nieszczęście - może powrócić zima.

Jimena już się wyszalała


Szalała, szalała, aż się wyszalała. nawałnica Jimena, zagrażający wybrzeżom Meksyku, w nocy ze środy na czwartek osłabł. Jest już lecz wciąż sztormem tropikalnym. w dalszym ciągu lecz niesie obfite opady i porywiste wiatry.

Paraliż dróg, miejscowości odcięte przez wodę, ranni


Już ponad 100 tysięcy mieszkańców krajowy północno-wschodniej nie ma prądu. Energetycy szacują, że tylko w woj. mazowieckim w takiej sytuacji przypuszczalnie znaleźć się pół miliona gospodarstw. Pogarszają się również i tak trudne talent na polskich drogach. W całym kraju od rana pada śnieg i wieje silny, porywisty wiatr, którego szybkość prawdopodobnie dochodzić co więcej do 130 km/h. Tylko w Gdańsku powalone ksylem raniło dubel osoby i zniszczyło z grubsza 20 aut.

"Juergen" pozrywał dachy


Pozrywane dachy domów i kilkadziesiąt interwencji strażaków - to efekt sztormu "Juergen" w północnych Niemczech. intensywność wiatru sięgała poniekąd 120 kilometrów na godzinę.

Europa walczy z upałami


bałwan upałów przetacza się z wykorzystaniem Europę. Italia raz za razem dotkliwiej odczuwają nadzwyczajne upały, które dają się we znaki w całym kraju, od Alp aż po Sycylię. Francuskie władze ostrzegają: wzmianka na spiekota na południu!

Najnowsza prognoza: śnieg, obfitość i silny wiatr


uzdolnienie na drogach w czwartek nie są dobre - choć naturalnie nie jest aż tak źle, jak w środę. Na północy kraju główną przeszkodą będzie dobrze zbudowany wiatr. W centralnej Polsce pada deszcz, na południu i południowym wschodzie śnieg i śnieg z deszczem. posłowie - jest ślisko. Na poprawę warunków możemy liczyć nie wcześniej w sobotę.

znalezionych: 328, strona 1 z 33
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>