okaziciel czy najemca?


Kupując kwatera na kredyt możemy przepłacać chociażby tysiąc złotych miesięcznie w porównaniu do sytuacji, w której to samo apartament wynajmujemy. Ale chyba że przedmiot przyzwoicie przeprowadzić, można też sporo zaoszczędzić.

Kaczyński chce przeprosin


pryncypał Prawa i Sprawiedliwości zażądał przeprosin od Janusza Palikota po tym, gdy ten zasugerował jego część w spisku o "nakręceniu" afery hazardowej. Palikot tymczasem nie planuje dopaść się z Jarosławem Kaczyńskim.

król metali ustala rekordy wszechczasów


Ostatnie tygodnie przynoszą prawdziwą huśtawkę notowań na rynku surowców. ciężko zniżkują ceny ropy naftowej i miedzi, złoto niemniej idzie ostro w górę.

dobrze zbudowany juan to konieczność!


osłabianie globalnej nierównowagi finansowej to podstawa stabilizacji. stary zarządzający Międzynarodowym Funduszem Walutowym Dominique Strauss-Kahn zdecydowanie stwierdził w Pekinie, że Chiny muszą uznać na wzmocnienie juana. Pekin alergicznie reaguje na takie pomysły.

pomiary elektryczne Poznań

przeglądy elektryczne Poznań

przeglądy elektryczne Poznań pomiary elektryczne w Poznaniu przeglądy elektryczne w Poznaniu

car Audio Lublin kamery samochodowe Lublin nagłośnienie w samochodzie Lublin

wyciszenie samochodu Lublin

radio samochodowe Lublin wyciszenie samochodu Lublin

ochrona zip screen refleksol refleksole rolety screen rolety typu screen

rolety zewnętrzne screen

rolety zewnętrzne screen rolety ZIP rolety ZIPscreen

diagnostyka komputerowa Gdańsk dynamiczna wymiana oleju automatycznej skrzyni biegów geometria kół 3D samochodowa Gdańsk klimatyzacja samochodowa z odgrzybianiem Gdańsk mechanika samochodowa Gdańsk opony nowe i używane Gdańsk serwis klimatyzacji samochodowej Gdańsk wulkanizacja Gdańsk

dynamiczna wymiana oleju automatycznej skrzyni biegów

wulkanizacja samochodowa z przechowalnia opon wypożyczalnia przyczep Gdańsk

Źona ministra Sikorskiego z ochroną BOR


Ann Applebaum, lepsza połowa ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego, otrzymała ochronę ze okolica Biura Ochrony Rządu. Powodem takiej decyzji była erupcja w samochodzie, którym jechała.

Musisz oddać donos na swojego klienta


Ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy obliguje określone instytucje do przekazywania informacji o transakcjach zarejestrowanych zgodnie z ustawą.

Ziobro przeprosił Garlickiego


Po ponad roku od uprawomocnienia się wyroku, Zbigniew Ziobro wykonał orzeczenie sądu i przeprosił dr. Mirosława Garlickiego. anons pojawiło się na antenie najważniejszych stacji telewizyjnych.

Graś: Tupolew będzie latał


Maszyna, która wróci z remontu jest nadzwyczaj włości i niesłychanie sprawna. Jedyną jej wadą jest to, że jest paliwożerna powiedział w Przesłuchaniu w RMF FM przedstawiciel rządu Paweł Graś.

Polska załoga na statku przemytniczym


Izraelska marynarka zatrzymała w nocy statek handlowy, pływający pod banderą Antigui, kto podejrzewano o przemyt broni. wedle izraelskiego radia kapitan i załoga jednostki to obywatele polscy.

Sondaż: PO w przyszłości liderem


Jak pokazał najświeższy sondaż CBOS-u, przeprowadzony w dniach 4-10 lutego na liczącej 1021 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski, Platforma nie traci na poparciu. Chęć głosowania na PO zadeklarowało 43 proc. Polaków. Spada atoli zalecenie dla PiS.

znalezionych: 2583, strona 1 z 259
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>