Wszystkie ofiary katastrofy Cessny to Polacy


Wszystkie pięć ofiar wypadku awionetki w Stanach Zjednoczonych, to Polacy - poinformował konsul RP w Nowym Jorku Marek Skulimowski. wąski samolot rozbił się w czasie próby lądowania mimo Trenton w stanie New Jersey.

Stare, 26-letnie szwedzkie mięso non stop tkwi w polskich magazynach. Firmy, które je kupiły, by przekuć je na pierogi, gołąbki i krokiety, wbrew nakazowi Głównego Lekarza Weterynarii nie chcą go zniszczyć. Tłumaczą, że ciało kupiły w dobrej wierze i nie zamierzają w tej chwili zakrywać kosztów jego utylizacji. wiadomo też o jeszcze jednej partii starego mięsa, które trafiło do Polski, ale nie wiadomo co się z nią stało. jakiś policjant z Tennessee wysłał maila, jaki będzie go kosztował pół miesięcznej pensji - informuje filia AP. Jeden z najbardziej poszukiwanych znaczków pocztowych "Treskilling Yellow" został sprzedany w sobotę w genewskim domu aukcyjny za rekordowa sumę. Szwedzki błędnodruk z połowy XIX w. sprzedano za co bynajmniej 3,61 mln euro grupie kupców.Poważne utrudnienia na trasach kolejowych. Pociągi jeżdżą niesłychanie wolno, od rana mrowie składów musiało unieruchamiać się w oczekiwaniu na naprawę zasilania. Jeden z pociągów z Karkowa - jak skarżą się pasażerowie - kilka godzin stał w szczerym polu. Gigantyczne zwłoka ma też chęć relacji gród podwawelski Płaszów-Olsztyn. Patriotyczne menu na święta Bożego Narodzenia wybrało aż trzy czwarte Włochów - wynika z ogłoszonego przed chwilą sondażu. Jechał pod bieg kompletnie pijany, a nieopodal to nie pójdzie za kratki. Białostocki sąd oddalił skarga prokuratury, podtrzymując decyzję o niestosowaniu aresztu. impreza przeciwko 54-letniemu kierowcy toczy się dalej, ale mężczyzna będzie odpowiadał z wolnej stopy.

To rozbójnik - tak Ryszard Nowak nazwał Peję. I zażądał odwołania jego koncertów w kilku miastach. - To narusza moje dobra osobiste - ripostuje raper i ostrzega byłego posła, że może się domagać odszkodowania.

Krzysztof Piesiewicz zapłacił pół miliona złotych za kompromitujące materiały - twierdzi RMF FM. Z kolei wedle "Wprost" jedna z kobiet, z którymi członek senatu PO zabawiał się na nagraniu opublikowanym dzięki "SuperExpress", przyznała się do szantażu. Prokuratura tego nie potwierdza. Nie chce udzielać żadnych informacji do czasu przesłuchania senatora. Doda zachowała się, jak sztampowy przestępca. Obraziła uczucia religijne katolików, a artysta nie prawdopodobnie być nad prawem - przekonywał w "Faktach po Faktach" stary Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przedtem Sektami Ryszard Nowak, który doniósł na piosenkarkę do prokuratury. - To wyzbyte logiki, apeluję o pomyślunek - ripostował Zbigniew Hołdys.

Różnica między faworytami wyścigu do pałacu prezydenckiego Bronisławem Komorowskim a Jarosławem Kaczyńskim wynosi 20 punktów proc. - wynika z pierwszego sondażu Millward Brown SMG/KRC dla TVN24. To duża różnica, ale czy niemożliwa do nadrobienia? Precedens już był. Najnowsze badania dowodzą, że teksty piosenek Beatlesów są łatwiejsze do zapamiętania, niż przeboje Michaela Jacksona, czy Elvisa Presleya. Departament bezpieczeństwa gospodarczego rosyjskiego MSW zapobiegł wwozowi do Rosji pochodzącej z Ameryki Łacińskiej dużej partii mięsa, które zostało zamrożone w roku 1974 - pisze w pierwszy dzień tygodnia stronica internetowa GZT.ru.Jan Rokita nie chce komentować decyzji prokuratury z niemieckiego Landshut, która wydała zarządzenie aresztowania polskiego polityka. Złapany przy użyciu reportera TVN24 w sali lekcyjnej, Rokita powiedział, że komentarz przedtem kamerą jest "wbrew zasadom" szkoły. Dwa kilogramy kokainy próbował przemycić w żołądku do Niemiec nigeryjski polityk, którego w poniedziałek na lotnisku w Lagos aresztowała przedstawicielstwo ds. walki z narkotykami. Za kapitał z przemytu chciał opłacić swoją najbliższą kampanię wyborczą. Niech Bronisław Komorowski ujawni swoje poglądy ws. służby zdrowia - zaapelowała za pośrednictwem TVN24 posłanka PiS Elżbieta Jakubiak. dopiero wtedy - jak przekonywała - można rozważać, czy Jarosław Kaczyński ma go przeprosić.

grzywna za noszenie dolny


Sudańska dziennikarka, której groziło 40 batów za noszenie niższy w miejscu publicznym, została w pierwszy dzień tygodnia uznana za winną czynu nieobyczajnego, jakkolwiek wymierzono jej jedynie karę grzywny. werdykt w tej sprawie wydał sąd w Chartumie.

bolid 1 odkryła karty. Kubica pojedzie z "11"


tuzin zespołów zgłosiło swój akcesja do startów w nowym sezonie Formuły 1. tak wiele znalazło się na liście startowej, którą opublikowała Międzynarodowa połączenie Samochodowa. Z "11" wystartuje Robert Kubica, jaki swoją karierę kierowcy F1 będzie kontynuował we francuskim Renault.

Z konta generała wyciekły dwa miliony dolarów?


Gen. Gromosław Czempiński w tajemniczych okolicznościach mógł zgubić nawet dwa miliony dolarów - informuje "Rzeczpospolita". Pieniądze miały zniknąć z jego szwajcarskiego konta.

Ssangyong we francuskie ręce?


Francusko-japoński koncern Renault-Nissan chciałby owładnąć zadłużoną południowokoreańską firmę motoryzacyjną Ssangyong Motors. Jak podano, Renault przedstawił propozycję listu intencyjnego w tej sprawie.

geodeta Koronowo geodeta Sośno

geodeta Koronowo

geodeta Więcbork geodeta Wyrzysk

mezoterapia mikroigłowa mezoterpia igłowa mezoterapia na łysienie

mezoterpia głowy

odchudzanie Żory salon kosmetyczny Żory salon urody Żory salon kosmetyczny Wodzisław Śląski odchudzanie Wodzisław Śląski salon urody Wodzisław Śląski

Przedstawiciel Thermomix Jak zostać przedstawicielem Thermomix Gdzie kupić Thermomix Prezentacja Thermomix Thermomix na raty Promocja Thermomix Praca Thermomix Prezenty Thermomix Prezent za polecenie Thermomix Przedstawiciel Thermomix Śląsk Ile kosztuje Thermomix przedstawiciel Thermomix Jastrzębie Thermomix Ustroń przedstawiciel Thermomix Wodzisław Śląski Thermomix Pszczyna przedstawiciel Thermomix Gliwice Thermomix Żory Thermomix z allegro Przedstawiciel Thermomix Racibórz Thermomix Racibórz Przedstawiciel Thermomix Czechowice-Dziedzice

Thermomix Czechowice-Dziedzice

Przedstawiciel Thermomix Bielsko Biała Thermomix Bielsko Biała Przedstawiciel Thermomix Rydłutowy Thermomix Rydłutowy Przedstawiciel Thermomix Świerklany Thermomix Świerklany Przedstawiciel Thermomix Zebrzydowice Thermomix Zebrzydowice Przedstawiciel Thermomix Katowice Thermomix Katowice Przedstawiciel Thermomix Strumień Przedstawiciel Thermomix Mikołów Thermomix Mikołów Przedstawiciel Thermomix Tychy Thermomix Tychy Przedstawiciel Thermomix Łaziska hThermomix Łaziska Przedstawiciel Thermomix Rybnik Thermomix Rybnik Przedstawiciel Thermomix Wisła Thermomix Wisła Przedstawiciel Thermomix Nędza Thermomix Skoczów Przedstawiciel Thermomix Cieszyn Thermomix Pawłowice Thermomix na prezent

białe od morza po Tatry. I siedem dni mrozu


W sobotę jedynym miastem w Polsce, w którym gorączka nie spadnie na dole zera, będzie Kraków. choć chociażby tam padać będzie śnieg. Biało zrobi się w całej Polsce. Na wschodzie padać będzie intensywnie. To czego krakowianom uda się cofnąć się w sobotę nie uda się już w niedzielę. wysoka temperatura spadnie w dole zera.

płeć piękna zmienną jest... jej but też


pewnie pies z kulawą nogą nie wątpi, że płeć piękna zmienną jest. Co ciekawe jednak, niestabilność ta dotyczy nie wprost przeciwnie humoru czy upodobań, jednak nawet... zmian postawy i kształtu stopy w relacje od etapu cyklu miesięcznego. Starając się zawrzeć know-how budowy kobiecego ciała, interes ASICS wyprodukowała buty zaprojektowane z myślą o paniach i cyklicznych zmianach zachodzących w ich ciałach.

ona skarży operatora, bo obliczenie ujawnił jej zdradę


37-letnia Kanadyjka pozwała do sądu swojego operatora telefonii komórkowej po tym, jak z rachunku za telefon mąż dowiedział się o jej niewierności, co zakończyło się separacją - powiadomiły we wtorek kanadyjskie media.

Wielkie plucie lawą. Wybudzi się nieznany wulkan?


Wulkan usytuowany w rejonie lodowca Eyjafjallajoekull nie przestaje wyrzucać z siebie lawy. Wulkan obudził się kilka dni temu po 187 latach uśpienia.

"Co jej odbiło? dokąd był trener?"


To jakiś przerażający sen - tak podejrzenia o doping u polskiej biegaczki określa dyrektor PKOl Piotr Nurowski. Jak dodał, "łudzi się", że próbka B wykaże dziewictwo Kornelii Marek. jeżeli nie, to wedle niego odpowiedzialni są sama narciarka i główne biuro trenerski. prezes zapewnia jednak, że zasiłek za 6. lokalizacja w olimpijskiej sztafecie przypuszczalnie zgubić tylko Marek.

Majka Jeżowska w szpitalu


Majka Jeżowska w piątek trafiła do szpitala w Sandomierzu. Piosenkarka zasłabła w drodze na koncert. Jej menadżer Dariusz Stasiński w rozmowie z tvn24.pl mówi, że postać artystki jest stabilny, a ona sama jest po prostu przemęczona.