"Za Ferdka potrafię się brzydko zachować"


Andrzej Grabowski w największym stopniu na świecie nienawidzi gdy mówi się do niego Ferdek. O swoim życiu z piętnem Kiepskiego opowiadał Małgorzacie Domagalik w programie "Ona i on".

Męska modliszka, pająk w polityce - tak myśli o premierze Jan Rokita. Jego zdaniem, dwa lata rządów ekipy Donalda Tuska nie odbiegają dramatycznie od standardów ostatniego 20-lecia. Bywało nieco lepiej, bywało trochę gorzej, ale to jest tylko ten średni kanon rządów. - Dość przeciętne, ale nie ma powodów, aby przygnębiać ręce i bawić szaty - ocenił Rokita. Madonna jest już w Polsce. Piosenkarka, która po godzinie 17 wylądowała na lotnisku Okęcie, zatrzymała się w hotelu Inter Continental w Warszawie. Wspólna konferencja Władimira Putina i Donalda Tuska zakończyła się zgrzytem, gdy szmelc pytanie o trudną historię. - Westerplatte, Katyń, pakt Ribbentrop-Mołotow to są fakty. zgodność z rzeczywistością przypadkiem być bolesna, ale nikogo nie przypadkiem poniżyć - stwierdził Donald Tusk.Nie patrząc na ograniczenia prędkości, nie zważając na pieszych na przejściach, ignorując czerwone światła na skrzyżowaniach. Tak cztery motocyklistów z okolic Wadowic spędzała Wielką Sobotę. Policjantom udało się ich schwytać dopiero po pościgu i ustawieniu blokady. Kierowcy totalnie dostali 354 punkty za swoje przewinienia. Produkty przeterminowane o parę lat, 75 ml wódki miast zadeklarowanej w menu "setki", czy "pstrąg z potoku", który w rzeczywistości jest hodowlaną rybą z mrożonki - to tylko niektóre grzechy barów, restauracji i zajazdów w beskidzkich kurortach. kuratela śląskiej inspekcji handlowej w lokalach gastronomicznych w Wiśle, Ustroniu i Szczyrku przyniosła zatrważające wyniki. Nowo odkryty wiotki gatunek pająka został nazwany na cześć gwiazdy rocka Davida Bowie'ego - Heteropoda davidbowie. Pisze o tym brytyjski pamiętnik "Daily Telegraph".

Tim Sylvia triumfuje. Po pokonaniu Mariusza Pudzianowskiego powiedział: "I tak wytrzymał dłużej, niż myślałem". Polak uznał wyższość rywala, ale w wypowiedzi dla tvn24.pl obiecuje: jeszcze o mnie usłyszycie.

dramatyczny przypadek na meczu piłki halowej. Brazylijski piłkarz Robson Rocha Costa zginął robiąc bezproblemowy wślizg. Zakończyła się trwająca od wczesnych godzin porannych ekshumacja szczątków Krzysztofa Olewnika. Trumna została już zabrana z zabytkowego cmentarza w Płocku. konkret trafi do zakładu medycyny sądowej Akademii Medycznej w Gdańsku.

W ostatnich dniach w Moskwie odnotowano rekordowe opady śniegu. W niektórych częściach rosyjskiej stolicy w pierwszy dzień tygodnia leżało 63 cm śniegu. według okolica internetowej meteonovosti.ru takich zasp nie widziano tam od 1966 roku. To już pewne - Tomasza Adamka do walki z Chrisem Arreolą nie przygotuje istniejący trener Andrzej Gmitruk. - To smutne, ale prawdziwe - mówi bokser dla portalu tvn24.pl i tłumaczy, że przyczyna rozstania to wprost przeciwnie postać zdrowia szkoleniowca. - To graniczy z cudem: Europa z kontynentu przemocy i terroru zamieniła się w stały ląd bezpieczeństwa – mówiła na Westerplatte kanclerz Szwab Angela Merkel.zdjęcie za pomocą premiera Przemysława Guły z funkcji szefa Rządowego siedlisko Bezpieczeństwa wywołało lawinę rezygnacji - pisze "Dziennik gazeta Prawna". W geście protestu po tej decyzji z pracy miało odejść już dziesięć osób. Iracki dziennikarz, kto w 2008 roku rzucił butami w ówczesnego prezydenta USA George'a W. Busha, we wtorek w czasie konferencji prasowej w Paryżu proch okazję przeżyć tego samego. Żona Roberta Enkego, który we wtorek rzucił się pod zapęd ujawniła, co było przyczyną samobójstwa bramkarza Hannoveru 96 i reprezentacji Niemiec. - Robert cierpiał na depresję - powiedziała na rozmyślnie zwołanej konferencji prasowej transmitowanej za pomocą kilka stacji telewizyjnych.

porno przypowieść o seksaferze w kadrze Francji


To relacja jak z filmu i nic dziwnego, że osobistość postanowił ją nakręcić. Jak wynika z doniesień francuskich mediów, jawnogrzesznica Zahia Dehar otrzymała propozycję zagrania w filmie erotycznym. Będzie oparty jej przygodach z piłkarzami reprezentacji Francji.

Ultrakrótki "okrągły stół"


Po niespełna 40 minutach od rozpoczęcia obrad "okrągłego stołu" politycy biorący porcja w spotkaniu opuścili sejmową salę. Po wyjściu Grzegorz Napieralski poinformował, że w tej chwili pracują wspólnie eksperci wszystkich klubów parlamentarnych i nie prędzej po ich pracach szefowie partii spotkają się ponownie. Politycy czterech partii parlamentarnych spotkali się krótko po godz. 12, tak aby porozmawiać nt. sytuacji w służbie zdrowia. W budynku Sejmu spotkali się: naczelny SLD i inspirator spotkania Grzegorz Napieralski, reprezentująca premiera członek rządu zdrowia Ewa Kopacz, naczelny PiS Jarosław Kaczyński i naczelny PSL Waldemar Pawlak.

"Won z Litwy" na polskiej ambasadzie


"Won z Litwy" i odwrócony krzyż - taki wpis i obrazek znalazł się na budynku ambasady polskiej w Wilnie. Kraj nad Wisłą zespół wystosowała w tej sprawie notę do litewskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

krezus chce "demokratyzacji kosmosu"


flara multimilionera Elona Muska, Falcon 9, osiągnęła orbitę 9 minut po wystrzeleniu w czysty lot z Florydy - poinformował sam Musk.

mechanik tir Niemcy

naprawa tir Niemcy

mobilny serwis tir Niemcy naprawa tir Niemcy

skąd lawetę w Wałbrzychu - pomoc drogowa Wałbrzych - autoholowanie Wałbrzych - holowanie pojazdów Wałbrzych -

laweta Wałbrzych

- całodobowa laweta w Wałbrzychu - laweta z Wałbrzycha

czyszczenie po pożarze czyszczenie ścian po pożarze

sprzątanie po pożarze Warszawa

mycie ścian po pożarze sprzątanie po pożarach sprzątanie po pożarze sprzątanie po pożarze Warszawa usuwanie sadzy po pożarze

beton gołymin beton maków

beton wyszków

beton powiat wyszkowski beton wyszków betonowanie Pułtusk

Nie żyje motorniczy. To był jego pierwszy bieg


22-letni motorowy tramwaju, jaki zginął w wypadku tramwaju w Łodzi, odbywał własny pierwszy autonomiczny bieg w nowej firmie. linia tramwajowa wykoleił się na jednym z najważniejszych skrzyżowań w Łodzi we wtorek rano. Przez kilka godzin ruch był wstrzymany.

Geny odpowiedzialne za siwienie włosów u kobiet


Najnowsze badania dowodzą, że w przypadku kobiet geny odgrywają wysoko ważniejszą rolę w siwieniu włosów, niż takie czynniki, jak dieta, czy stres.

USA: Kokaina na prawie wszystkich banknotach


Naukowcy z University of Massachusetts poinformowali, że na dziewięciu na każdych 10 banknotów, znajdujących się w obiegu w dużych miastach amerykańskich, wykryli ślady kokainy - pisze dziś "Spiegel" w wydaniu internetowym.

Nie będzie ulg, przeniosą EURO do Hiszpanii?


UEFA stawia nam ultimatum: albo zwolnimy ją z płacenia podatków w czasie EURO 2012 albo mistrzostwa zostaną przeniesione do Hiszpanii - pisze "Dziennik Gazeta Prawna". rokowania w tej sprawie mają się pokonać w czwartek.

Sprząta na odwrót w bieliźnie


Jesteś perfekcyjną panią domu, ale trochę leniwą? Nie przepadasz za sprzątaniem, ale nie możesz już dosięgać wzrokiem na dezorganizacja w swoim domu? abstrahując od tym lubisz widok męskiego ciała? Zatrudnij męską pokojówkę, która zamiast fartuszka nosi slipki. Tylko.

Gdzie wielka wata zagraża stolicy


Na razie wały w Warszawie opierają się Wiśle. A gdyby puściły? sprawozdawca programu "Polska i Świat" dotarł do mapy opracowanej z wykorzystaniem biuro Miasta i hydrologów. Ta pokazuje, które części Warszawy zostałyby zalane.