Modelka szefową gangu narkotykowego


Angie Sanselmente Valencia do tej pory pojawiała się na okładkach kolorowych pism. teraz milicja podejrzewa ją o handel narkotykami. 30-letnia modelka z Kolumbii jest poszukiwana listem gończym, bo - według funkcjonariuszy - jest szefową potężnego gangu, jaki szmuglował kokainę do Wielkiej Brytanii.

Prokurator Piotr Jasiński dokonał przełomu w śledztwie dotyczącym porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika. nadal jednak został odsunięty od sprawy, bo zdaniem swoich przełożonych i rodziny Olewnika spowalniał jej dalszy bieg. Czy robił to na nakaz mafii? Ze stenogramów, do których dotarli dziennikarze "Superwizjera TVN" i "Rzeczpospolitej" w trakcie sprawy Jasiński kontaktował się z Wojciechem K. - olsztyńskim biznesmenem i skrycie byłym gangsterem. Hiszpańscy lekarze przedstawili we wtorek rezultaty skomplikowanego zabiegu przeszczepu twarzy. Mężczyzna, który przeszedł operację, tylko wyszedł ze szpitala. W ciągu roku jego twarz ma stać się normalna. We Włoszech ukazała się budząca grozę książka o pladze sprzedaży toksycznej, fałszowanej żywności, produkowanej z naruszeniem podstawowych norm bezpieczeństwa. Tom nosi tytuł: "Tak nas zabijają".Poważne utrudnienia na trasach kolejowych. Pociągi jeżdżą niesłychanie wolno, od rana do licha i trochę składów musiało zatrzymywać się w oczekiwaniu na naprawę zasilania. Jeden z pociągów z Karkowa - jak skarżą się pasażerowie - kilka godzin stał w szczerym polu. Gigantyczne spóźnienie ma też chęć relacji gród podwawelski Płaszów-Olsztyn. Brązowy Sylwester Bednarek w euforii! Po finale skoku wzwyż Polak nie umiał mozolnie opanować... śmiechu, a nadal wypalił: "Mam brązową blachę. Jestem w kosmosie". - na ostatek po dziewięciu latach od dnia, jak zakończyłem karierę, mam następcę - oznajmił triumfalnie Artur Partyka. prototyp a dziadkowie 12-letniego chłopca stanęli przed sądem we Włoszech za nadopiekuńczość i odizolowanie go od innych dzieci natomiast nałożenie licznych zakazów i ograniczeń. O procesie przedtem sądem w mieście Ferrara na północy kraju pisze we wtorek dziennik "Corriere della Sera".

Adam Michnik odebrał rozprawa honoris causa Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. uczelnia uhonorowała redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej" za "za niezłomne propagowanie wartości demokratycznych i humanistycznych w kulturze i polityce polskiej. świętowanie została jednak zakłócona. - Hańba! To jest haniebna święto - rozlegały się okrzyki na sali.

Nasze kraina zostało postawione w dramatycznej sytuacji, ale najgorsze już za nami - powiedział w TVN24 marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, który po śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego przejął obowiązki głowy państwa. Jego zdaniem, po tej tragedii Polska będzie lepszym krajem, zmienią się dodatkowo politycy, co będzie chyba w najbliższej kampanii prezydenckiej. W stanie upojenia alkoholowego duzi, masywni mężczyźni stają się agresywni. W czasie eksperymentu chętniej niż pozostali przedstawiciele ich płci porażali prądem fikcyjnego przeciwnika w laboratoryjnym konkursie. Po alkoholu kobiety, bez względu na wagę, nie rwały się do wyrządzania komukolwiek krzywdy (Journal of Experimental Social Psychology).

Mariusz Pudzianowski zdradza szczegóły "konfrontacji stulecia" z Marcinem Najmanem. Najsilniejszy człowiek świata ujawnił, że walczył z wysoką gorączką, ale nieopodal efektownego zwycięstwa, nie zamierza rezygnować też z rywalizacji strongmanów. Brytyjskie ministerstwo spraw wewnętrznych z uwagą śledzi testy prototypów nietłukących się kufli, które mogą zmniejszyć liczbę wypadków spowodowanych w ciągu bójek w barach i pubach. podczas przesłuchania przedtem komisją śledczą mającą wyłożyć śmierć Krzysztofa Olewnika, jego zakonnica Danuta nie szczędziła słów krytyki poniżej policji i polityków. - Co by było, gdybyby to waszego ukochanego syna porwano? Czy byście rozłożyli ręce i powiedzieli: a co ja mam zrobić? Czym się różni pana syn od mojego brata? Czym się różni? - pytała łamiącym się głosem.Kuse stroje i nader wyzywające ruchy - to na chyba klucz do sukcesu w amerykańskim konkursie tańca. Na kompozycja do pełnej seksapilu piosenki "Single Ladies" zdecydowała się ekipa 6- i 7-letnich dziewczynek. występ błyskawicznie stał się internetowym hitem, ale podnoszą się głosy oburzenia: "To już Beyonce w swoim teledysku wyglądała z większym natężeniem odpowiednio" - komentują dziennikarze CNN. Palestynki z Hebronu uszyły największą na świecie haftowaną suknię. W pracach konstrukcyjnych, bo takiego określenia wskazane jest pewno stosować w odniesieniu do projektu realizowanego z takim rozmachem, uczestniczyło aż 150 kobiet. Ich dzieło ma 32,6 m długości i 18,1 m szerokości. jakiś sycylijski przedsiębiorca budowlany, przeniesiony z więzienia do aresztu domowego, chciał wrócić za kratki, żeby nie mieć do czynienia z kłótliwą żoną - donoszą włoskie media.

Dyspozytorka sprawdzała trzeźwość. Pacjent zmarł


Kilkaset metrów od szpitala w Tarnobrzegu na ulicy znaleziono mężczyznę. Przypadkowe osoby podjęły reanimację i zadzwoniły na alarm z prośbą o jak najszybszy przybycie karetki. Dyspozytorka przed wysłaniem ratowników zawiadomiła choć policję, bo chciała się upewnić, czy nieprzytomny gorsza połowa nie jest pijany. Nie był. Nie udało się go niemniej odratować. Sprawę bada prokuratura.

Zabił, bo chciała go bachnąć


We wtorek w porze wieczoru pod Kielcami zaginęła 20-letnia dziewczyna. Na jej poszukiwania ruszyli ojciec, chłopak i jego koledzy. Zakrwawione zwłoki znaleziono w okolicznym wąwozie. Jak ustaliła policja, zabił ją chłopak. pewno dlatego, że chciała zakończyć ich związek.

Petarda wystrzeliła, zapalił się balkon


Wybiła północ i wystrzeliły petardy. Niestety, niektóre z nich spadły nieszczęśliwie - i zapłonęły nasze balkony. wręcz przeciwnie w ciągu pierwszych kilkunastu minut nowego roku warszawska ochrona pożarna otrzymała blisko 15 zgłoszeń o pożarach, które wybuchły za pośrednictwem fajerwerki.

"Przy stoliku pokerowym nie leżą rewolwery"


Michał Wiśniewski - hobbysta pokera - nie ukrywa swojego niezadowolenia z kształtu ustawy hazardowej. Jego zdaniem sprawi ona, że poker w kasynach będzie ciemny i nieopłacalny. - Czasy Wielkiego Szu już dawno minęły. w sąsiedztwie stoliku pokerowym się nie pali i nie leżą rewolwery - bronił swojego dryg w programie "24 godziny". Przeciwnego zdania jest Andrzej Halicki - Ustawa wyeliminuje szarą strefę - perswadował poseł.

adwokat Gdynia

prawnik Gdynia

adwokat trójmiasto

dzierżawa kopiarki Warszawa : naprawa drukarek Błonie : naprawa drukarek Grodzisk Mazowiecki : naprawa drukarek Warszawa : naprawa drukarek Warszawa Śródmieście : serwis drukarek Grodzisk Mazowiecki :

tonery Warszawa Ursynów

: serwis drukarek Pruszków : serwis drukarek Warszawa : serwis drukarek Warszawa Wola : tonery Pruszków : tonery Warszawa Bemowo : tonery Warszawa Mokotów : tonery Warszawa Śródmieście : tonery Warszawa Ursynów : tonery Warszawa Włochy

miska spowalniająca jedzenie obroża na kleszcze

obroża na kleszcze

żwirek naturalny dla kota

panele quick step tanio

panele quickstep tanio quick step cena quick step Gdańsk quick step Kraków quick step Łódź quick step panele quick step panele podłogowe quick step podłogi quick step Poznań quick step tanio quick step Warszawa quick step Wrocław quickstep cena quickstep panele quickstep panele podłogowe quickstep podłogi quickstep tanio sklep z panelami quick step sklep z panelami quickstep

"Słuchają tego porywacze!"


Piraci słuchają wypowiedzi członków rządu na myśl działań ws. porwanego statku "Alakrana", w takim razie należy czynić dyskretnie - oświadczył premier Hiszpanii Jose Zapatero podczas wspólnej konferencji z polskim premierem. Statek porwano 2 października, a co do jednego z nim 36-osobowa załogę.

Samolot musiał czekać z powodu... finału hokeja


Kanadyjskie linie lotnicze Air Canada musiały opóźnić odlot samolotu, dlatego że pasażerowie oglądający transmisję z meczu hokejowego w telewizorze na lotnisku ignorowali wezwania obsługi - podał Reuters.

urozmaicenie wzmacnia uczucie religijne


kontakt z atrakcyjną osobą tej samej płci wzmacnia u ludzi uczucia religijne (Journal of Experimental Social Psychology).

Pierwszy pająk - wegetarianin


Naukowcy z USA odkryli pierwszego na świecie pająka wegetarianina. Bagheera kiplingi (łac.) żyje w środkowej Ameryce, umie skakać i żywi się głównie pąkami liści dzikiej akacji. Wyniki swoich badań Amerykanie opisali na łamach pisma "Current Biology".

Zapis czarnych skrzynek - możliwe, że już w czwartek


Polscy prokuratorzy badający w Moskwie czarne skrzynki prezydenckiego TU-154 w środę będą już w kraju. dzień w dalszym ciągu Prokurator ogólny zamierza przedstawić wyniki ich prac - dowiedział się portal tvn24.pl. - Odczytamy i ujawnimy treści - zapewnia w rozmowie z nami Andrzej Seremet.

Psychiatrzy z Norwegii przeanalizowali morderstwa z 5 lat


Psychiatrzy norwescy przeprowadzili analizę wszystkich 132 morderstw, do jakich doszło w ciągu ostatnich 5 lat w Norwegii i opracowali na ich podstawie profil  mordercy, z którego wynika, że aż jedna trzecia sprawców wykazywała oznaki choroby psychicznej.