język rosyjski wywiad odsłoni "sekrety polskiej polityki"


W walce z "fałszerzami historii" Moskwa wytacza kolejne działa. Tym razem należą one do Służby Wywiadu Zagranicznego, która ma opublikować książkę pod roboczym tytułem "Sekrety polskiej polityki zagranicznej. 1935-45".

artysta magazynu "Palyboy", 83-letni Hugh Hefner stanowczo odrzucił pogłoski, że jest za stary, by porać się miłość. - Na widać nie będę żył w celibacie, będę świętował - powiedział Hefner przedtem zaplanowanym na 9 kwietnia przyjęciem urodzinowym w Las Vegas. Przyszli tatusiowie często nakłaniają swoje ciężarne partnerki do za bardzo szybkiego przyjazdu do szpitala, chociaż zdaniem większości położnych, rodząca powinna spędzać początkowe fazy porodu w domu, zaś kobietom przyjętym do szpitala zbyt wcześnie grozi więcej komplikacji. Prezydent Lech Kaczyński siedział wspólnie z małżonką bodajże w pierwszym saloniku. Tuż za nimi m.in. Ryszard Kaczorowski, Jerzy Szmajdziński, Aleksander Szczygło i Paweł Wypych - wynika z listy rozmieszczenia pasażerów prezydenckiego samolotu do której dotarł brama tvn24.pl.



bulwersujący koniec akcji policjantów w podwarszawskim Wołominie. Do mieszkania państwa Ziółkowskich wtargnęła brygada antyterrorystyczna. Małżonkowie zostali zakuci w kajdanki, a 14-letni syn ujrzał wycelowaną w siebie lufę pistoletu. oryginał chłopca, przygnieciona kolanem do ziemi, ma uszkodzony kręgosłup. Policjanci co prawda nie pomylili adresów, ale nie przewidzieli, że domu, w którym mieli ucapić groźnych przestępców, mieszka inna rodzina. Jak tłumaczą - pełnia dzięki to, że Ziółkowscy "nie dopełnili obowiązku meldunkowego". dwaj postrzeleni w gangsterskich porachunkach mężczyźni trafili do warszawskich szpitali. Lekarze zapewniają, że ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja nadal poszukuje sprawców zajścia do, którego doszło około południa na warszawskiej Woli. W pracy policji nie pomogły zeznania rannych. Twierdzą oni, że nic nie pamiętają ze zdarzenia. Obaj byli już przedtem notowani. Jesteś osobą starszą i chcesz dostać wzniosły debet bez konieczności płacenia rat, pod zastaw np. mieszkania? w krótkim czasie będzie to możliwe. Rząd pracuje nad projektem ustawy, która wprowadzi na rynek nową usługę finansową: odwrócony debet hipoteczny, kto spłacimy... po śmierci.

Pewna indyjska biznes bieliźniarska wyprodukowała specjalne majtki i podkoszulki zwalczające cellulit.

afroamerykanin charakter twarzy Fryderyka Chopina, to przewodni element pomnika, kto ma nadepnąć w parku Schweizer Garten w Wiedniu. Autorem projektu jest Krzysztof M.˙Bednarski - poinformowała Justyna Żak z biura obchodów Roku Chopinowskiego. casus byłego szefa MSW gen. Czesława Kiszczaka, oskarżonego o przyczynienie się do śmierci 9 górników kopalni "Wujek" w 1981 roku wraca do sądu I instancji - uznał Sąd Apelacyjny.

Tuż po zatrzymaniu Roman Polański był w świetnej formie i gotów do walki. Po dwóch tygodniach spędzonych w szwajcarskim areszcie humor reżysera w znacznym stopniu się pogorszyło. Polański jest "w stanie niepokoju wewnętrznego" - oświadczył w sobotę jego francuski adwokat Herve Temime szwajcarskiemu dziennikowi "Neue Zuercher Zeitung". Prezydent USA nie został zamordowany, ani w Berlinie, ani we Frankfurcie nad Menem nie doszło do wielkich zamachów terrorystycznych - wróżby na rok 2009 nie sprawdziły się, równie zresztą jak i w latach poprzednich. Przedstawicielka władz miasta dziewiczy Jork pragnie celebrować pamięć zmarłego króla popu Michaela Jacksona, nazywając jego imieniem stację metra, na której wokalista poprzednio laty nakręcił jeden ze swoich teledysków.



poprzednio godziną 11 członkowie komisji hazardowej jednogłośnie wybrali na stałego eksperta prawnika Waldemara Gontarskiego. Niecałe dwie godziny później przyznali jednak, że nie wiedzieli w sumie o jego przeszłości. Gontarski w latach 2003-2006 doradzał Totalizatorowi Sportowemu. - Czy taki gość prawdopodobnie nam doradzać? - dopytywał Bartosz Arłukowicz, który zaapelował o jak najszybsze zwołanie posiedzenia komisji. Kanadyjskie Towarzystwo Ochrony Przyrody - Raptor Conservancy zamierza wybrać "narodowego ptaka" spośród ogromnej liczby tych stworzeń, zamieszkujących rozległe przestrzenie kraju. powyżej jedna trzecia Brytyjczyków uskarża się na spóźnione dostawy poczty.

casus karetki. Zginęła pielęgniarka


W wypadku ambulansu zginęła pielęgniarka. Jadąca na sygnale karetka pogotowia, została uderzona w bok przez inne auto. pogotowie ściął coraz sygnalizację świetlną.

wywiadowca 6 lat nie wiedzieli o notatce ws. zabójstwa Papały


Prokuratura przy użyciu szóstka lat śledztwa nie wiedziała o notatce policyjnej wskazującej na mordercę gen. Marka Papały. Zapisano na niej treść anonimowego zgłoszenia, jakie funkcjonariusze otrzymali w 1998 r. Nie wiadomo na razie czy znakomitość świadomie ukrył tę notatkę, czy było to niedbalstwo. Prokuratura prowadzi badanie w tej sprawie.

Kanibale odporni na kuru


Kuru, choroba mózgu przypominająca chorobę szalonych krów (BSE) było postrachem papuaskich kanibali. tymczasem dzięki naturalnej selekcji niektórzy tubylcy mogli bez szkody dla zdrowia zgodnie z tradycją zjadać ciała swoich zmarłych - informuje "New England Journal of Medicine".

Szóstoklasista obnaża się nim 8-latkiem. Nauczyciel nie widzi


Szóstoklasista obnaża się w czasie przerwy nim młodszym kolegą i najprawdopodobniej próbuje przymusić go do czynów lubieżnych. nauczyciel dyżurujący nic nie widzi, bo po przerwie - nie czekając na uczniów - wraca do szkoły. Do takich wydarzeń doszło na szkolnym boisku w Trzebnicy (woj. dolnośląskie). kazus wyszła na jaw dzięki uczennicy, ale kuratorium dowiedziało się o niej nie prędzej po pięciu dniach.

Przedstawiciel Thermomix Jak zostać przedstawicielem Thermomix Gdzie kupić Thermomix Prezentacja Thermomix Thermomix na raty Promocja Thermomix Praca Thermomix Prezenty Thermomix Prezent za polecenie Thermomix Przedstawiciel Thermomix Śląsk Ile kosztuje Thermomix przedstawiciel Thermomix Jastrzębie Thermomix Ustroń przedstawiciel Thermomix Wodzisław Śląski Thermomix Pszczyna przedstawiciel Thermomix Gliwice Thermomix Żory Thermomix z allegro Przedstawiciel Thermomix Racibórz Thermomix Racibórz Przedstawiciel Thermomix Czechowice-Dziedzice Thermomix Czechowice-Dziedzice Przedstawiciel Thermomix Bielsko Biała Thermomix Bielsko Biała Przedstawiciel Thermomix Rydłutowy Thermomix Rydłutowy Przedstawiciel Thermomix Świerklany Thermomix Świerklany Przedstawiciel Thermomix Zebrzydowice Thermomix Zebrzydowice Przedstawiciel Thermomix Katowice Thermomix Katowice Przedstawiciel Thermomix Strumień Przedstawiciel Thermomix Mikołów

Thermomix Mikołów

Przedstawiciel Thermomix Tychy Thermomix Tychy Przedstawiciel Thermomix Łaziska hThermomix Łaziska Przedstawiciel Thermomix Rybnik Thermomix Rybnik Przedstawiciel Thermomix Wisła Thermomix Wisła Przedstawiciel Thermomix Nędza Thermomix Skoczów Przedstawiciel Thermomix Cieszyn Thermomix Pawłowice Thermomix na prezent

klimatyzacja Żagań

: klimatyzacja Żary : klimatyzacja Zgorzelec : klimatyzacja Bolesławiec : klimatyzacja Nowa Sól : klimatyzacja Lubsko : klimatyzacja Nowogród Bobrzański

aukcje usa <> usa <> kanada <>

samochody usa

<> samochody z usa <> komis usa <> import usa aut <> import kanada aut <> samochody kanada <> używane z usa

szkolenia bhp przez internet szkolenie bhp dla pracodawców online

szkolenie okresowe bhp online

szkolenie bhp online szkolenie okresowe bhp online szkolenie wstępne bhp online

"Powiedzieli, że mnie zabiją"


Strzelali plastikowymi kulami pionowo w facjata mojej koleżanki. Powiedzieli, że mnie zabiją - takie wspomnienia z wyprawy w pokojowym konwoju do Strefy Gazy przywiozła polsko-brytyjska dziennikarka i aktywistka Ewa Jasiewicz. W ubiegłym tygodniu izraelskie siły zaatakowały statki z pomocą humanitarną dla Strefy Gazy.

7-latka na Sambodromie? Rozstrzygnie sąd


Sąd w Rio de Janeiro zadecyduje, czy siedmioletnia małolatka prawdopodobnie uczestniczyć w paradzie na Sambodromie jako dama szkoły samby - podała niedziela gazety brazylijska.

Dzieci uratowały się z pożaru. "Proszę szybko przyjechać"


W jednym z mieszkań w Przemyślu wybuchł pożar. W środku znajdowało się pięcioro dzieci w wieku od 4 miesięcy do 12 lat. gdy rodzeństwo zobaczyło ogień, najstarsze z nich wybiegło, by zawezwać pomoc. W tym czasie pozostałe dzieci ratowały najmłodszego spośród siebie - informuje przemyska opieka pożarna.

Gwiazdy znowu zatańczą


Nowe gwiazdy, nowe choreografie, nowe muzyczne aranżacje i nowe studio. To wszystko czeka nas w najnowszej edycji popularnego show "Taniec z Gwiazdami". Pierwszy aspekt XI edycji "Tańca z Gwiazdami" już w niedzielę o godz. 20.00 na antenie TVN.

Co ma edukacja Kempy do afery hazardowej?


Czy Beata Kempa jest prawnikiem czy też nie - rozstrzygnięcie tej kwestii okazało się najważniejsze dla posłów PO z komisji hazardowej. Poświęcili temu zagadnieniu sporą część przesłuchania posłanki PiS. - To uwłacza mojej godności - przekonywała posłanka.

Zarzuty dla buntowników


zapewne jeszcze w środę śledczy postawią organizatorom buntu w poznańskim zakładzie poprawczym zarzut sprowadzenia niebezpieczeństwa pożaru - dowiaduje się tvn24.pl w prokuraturze okręgowej w Poznaniu. Prokuratura przesłuchała już wicedyrektora placówki. dzień dzisiejszy przesłucha też zatrzymanych buntowników.