Zaskakujące działanie fast foodów


Wszechobecne fast foody przyczyniają się nie przeciwnie do rosnącego problemu otyłości, ale także sprawiają, że zaczynamy ścigać się z czasem, stajemy się z większym natężeniem niecierpliwi i wydajemy więcej - informują naukowcy w piśmie "Psychological Science".

Ryanair kpi z klientów - stwierdza pryncypał brytyjskiego odpowiednika naszego Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów John Fingleton. ambasador konsumentów uważa pobieranie przy użyciu Ryanair dodatkowych opłat za płatności kartą kredytową za "infantylne", czy wprost "niemal dziecinne". - Oni grają w głupie gierki - podsumował "podstęp" Ryanaira obok kupowaniu biletów. - pies z kulawą nogą z nas nie pamięta, aby ilekroć tak wielu, tak wybitnych zginęło w jednej okrutnej chwili. Ta lista to jak cała Polska i jak cała nasza historia - mówił Donald Tusk na placu Piłsudskiego, gdzie po 13. zakończyły się państwowe uroczystości żałobne ku czci 96 ofiar katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. sandwicz McItaly sprzedawana od niedawna we włoskich barach sieci McDonald’s nie spotkała się z uznaniem krytyków gastronomicznych, którzy twierdzą, że taki udoskonalenie wywołuje u nich kulturalną niestrawność.Administratorzy serwisu wykop.pl po trzech tygodniach przyznali się, że z ich serwera skradziono bazę danych zawierającą m.in. hasła i adresy mailowe użytkowników serwisu. kazus dotyczy ponad 100 tysięcy internautów. francuski odkrywca Północy Jean-Louis Etienne zamierza dokonać przelotu balonem nad Arktyką. wycieczka ta planowana jest na kwiecień 2010 roku. trasa przelotu prowadzić będzie ze Spitsbergenu za pomocą Biegun Północny do Alaski - poinformował Etienne na konferencji prasowej w Paryżu. Wtorkowe uroczystości z okazji 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej są szeroko komentowane w mediach zagranicznych. niemczyzna "FAZ" chwali kanclerz Angelę Merkel, że znalazła się na uboczu sporu o historię, widocznego w wypowiedziach Lecha Kaczyńskiego i Władimira Putina. niemniej jednak amerykańskie środki masowego przekazu wstrzymują się od ostrych komentarzy i relacjonują jak wyglądała uroczystość.

basta z bezkarnym wrzucaniem rozebranych zdjęć do internetu przez ekskochanków. ze względu nowelizacji kodeksu karnego porno-zemsta będzie karana co więcej więzieniem.

Nieoprocentowane pożyczki, ułatwienia w kontaktach z urzędami, oświadczenia miast dokumentów - między innymi takie możliwości zawiera model przepisów o szczególnych rozwiązaniach związanych z usuwaniem skutków powodzi, jaki ma we wtorek zatwierdzić rząd. Najnowsze badania dowodzą, że fotografie z wakacji mogą pomagać w przywoływaniu związanych z nimi zapachów, które zapisały się w pamięci.

Policjanci z Cleveland chcieli zatrzymać 50-letniego Anthony'ego Sowella pod zarzutem gwałtu. Nie spodziewali się wprawdzie tego, co odkryli w domu podejrzanego. Pewna Francuzka, Jeannine V., zapisała w testamencie swój majątek ok. 200 osobom, które ... uprzedni kiedyś dla niej miłe. Tuż zanim swoją dymisją szef CBA zawiadomił prokuraturę o nieprawidłowościach w resorcie finansów. według portalu "Dziennika" miały one tyczyć się Rafinerii Trzebinia. Chodzi o to, czy urzędnicy ministerstwa uchronili to jednostka zanim zapłatą gigantycznego podatku, działając w ten sposób na szkodę Skarbu Państwa - pisze "Rzeczpospolita". podług CBA, w wyniku działań resortu, Skarb Państwa mógł zapodziać nawet 3 mld zł.jakiś Włoch, który w kwietniu tego roku stracił dom w ciągu trzęsienia ziemi w mieście L'Aquila, stolicy górskiego regionu Abruzja, złożył oficjalny konkluzja o tymczasowe zakwaterowanie go w jednej z rezydencji premiera Silvio Berlusconiego w Rzymie lub na Sardynii. Już lecz wciąż 5 cm zostało Wiśle w Warszawie, by osiągnęła forma alarmowy. O godz. 12.30 woda miała wysokość 645 cm. O 20 cm wyższe niż w pierwszej chwili są też szacunki najwyższego poziomu fali - prognozy IMGiW mówią o 780 cm. Ten stan, podług IMGiW, Wisła osiągnie w środę o 3 nad ranem. 780 cm to tyle, co blisko poprzedniej fali kulminacyjnej. Tym wspólnie zwieńczenie fali przypadkiem być nawet wyższa, jednak krótsza. "Nowość, która nowością nie jest" - tak watykański kronika "L'Osservatore Romano" skomentował informacje włoskich mediów o odkryciu w brytyjskich archiwach dokumentów nt. milczenia Piusa XII w sprawie zagłady Żydów. Przytoczył też słowa tego papieża ze spowiedzi w 1942 roku, dokąd uzasadniał on swoje milczenie.

W Szkocji więcej złota, niż sądzono


Niewielka sztolnia złota w pobliżu miejscowości Tyndrum w Szkocji, w regionie Highlands, istnieje od 20 lat, lecz nie wcześniej obecnie zacznie wyciąganie na skalę komercyjną - pisze w poniedziałek brytyjska pismo "Daily Telegraph".

Brytyjczyk skazany na kostucha ma polskie dzieci


Czekający na egzekucję w chińskim więzieniu Brytyjczyk Akmal Shaikh był mężem Polki i ma z nią dwójkę dzieci - donosi pamiętnik "Polska". Jednak, w przeciwieństwie władz brytyjskich, polskie nie walczą o jego życie. A czasu pozostało coraz mniej - egzekucja zaplanowana jest na 3 o świcie (czasu polskiego) we wtorek.

Carycę zdopingował chęć


Hierarchia w kobiecym skoku o tyczce wróciła do normy. Na piedestale znów jest Jelena Isinbajewa, która wynikiem 5,06 poprawiła rekord świata. - Nie osiągnęłabym tego, jeśliby nie głód rekordów po porażce w Berlinie - przyznała uradowana Rosjanka.

Ranni opuścili szpitale, forma kierowcy nieprzyjemny


nieomalże wszyscy ranni w wypadku autokaru w Łowiczu opuścili już szpitale. fura wiozący fanów z koncertu Metalliki w Warszawie nad ranem zderzył się z samochodem ciężarowym. Zginął kierowca autokaru. stan kierowcy ciężarówki w przyszłości jest ciężki.

bony podarunkowe Gdańsk bony podarunkowe katowice bony podarunkowe Kraków

bony podarunkowe katowice

bony podarunkowe Łódź bony podarunkowe Wrocław

body dla wcześniaka ::: body niemowlęce ::: otulacz bambusowy :::

ubranka dla wcześniaków

::: ubranka handmade ::: ubranka niemowlece

ciężarówka zmiotła fiata


para osoby straciły egzystencja w wyniku wypadku na drodze krajowej żart 3 (Lubuskie). Z powodu wypadku na obwodnicy Nowej Soli przez kilka godzin nieprzerwany utrudnienia w ruchu.

"Nie jesteśmy w stanie użyczyć żadnej pomocy"


Dramat mieszkańców ul. Mickiewicza w Jaśle. Po tym, jak miasto kilka dni temu znalazło się pod wodą, w tej chwili budynkom zagrażają osuwiska.

Wyleczyło ją regularne napitek octu?


Organistka pewnego kościoła w pobliżu Manchesteru, która na pewien okres musiała zrezygnować z grania w toku nabożeństw z powodu silnego reumatyzmu, twierdzi, że wyleczyło ją regularne picie octu.

Poważne ostrzeżenie dla plażowiczów


Trzy plaże zamknięto w północno-wschodniej Hiszpanii w obawie przedtem rekinami.

YouTube uruchomił tryb tekstowy


w miejsce zwykłego, składającego się z milionów pikseli obrazu, ciągi kolorowych cyfr i liczb układających się w kolejne klatki - tak wyglądają filmy na YouTube oglądane w nowym, udostępnionym dzisiaj trybie tekstowym.

Fotografie pomagają przywoływać zapachy


Najnowsze badania dowodzą, że fotografie z wakacji mogą pomagać w przywoływaniu związanych z nimi zapachów, które zapisały się w pamięci.