Tajne wideo w sieci. wojsko USA potwierdza autentyczność


US Army potwierdza autentyczność nagrania, które pokazał brama WikiLeaks. widać na nim, jak amerykański śmigłowiec, wezwany by pomóc w potyczce z uzbrojonymi Irakijczykami, ostrzelał grupę, w której znajdowali się dziennikarze Reutera. W zdarzeniu z 2007 roku zginęło 12 osób. materiał pochodzi z kamery strzelającej maszyny.

zatrzęsienie żab spadł w piątek w miejscowości Rakoczifalva, 100 km na brzask od Budapesztu - podały w pierwszy dzień tygodnia lokalne węgierskie media, w tym jeden z najpopularniejszych portali internetowych index.hu. Facebook jest podejrzewany o przyczynienie się do... wzrostu liczby zachorowań na syfilis w niektórych regionach Wielkiej Brytanii. O korelacji takiej poinformował nauczyciel Peter Kelly, dostępny za wydział zdrowia publicznego w Teesside. w życiu nie publikowane wcześniej badania z 1992 roku wykazały, że aż 20% amerykańskich bibliotekarek przyznawało się do uprawiania seksu w swoim miejscu pracy.- Rosja to obecnie w zasadzie przestępcze kraj - uważa amerykański biznesmen William Browder, którego partner zmarł w ubiegłym tygodniu w tajemniczych okolicznościach w rosyjskim areszcie. Bowder nie ma wątpliwości, że to Rosjanie doprowadzili do śmierci Siergieja Magnickiego. - Kolejne oznaki utraty sensu rzeczywistości - tak pryncypał polskiej dyplomacji Radosław Sikorski w "Kropce nad i" skomentował opinię szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego, że obchody 1 września na Westerplatte to porażka rządu. - Kto? Co? Tak szybko? - dziwił się nagrodzie Nobla dla Baracka Obamy polski triumfator tego wyróżnienia Lech Wałęsa. - On proponuje, on zaczyna, chociaż musi jeszcze stworzyć - dodał Wałęsa.

Ogromne szczęście w nieszczęściu proszek 22-letni drwal z Podhala. troszkę brakowało, a piła motorowa, którą ścinał drzewo, ucięłaby mu głowę. Jego stan lekarze określają jak dobry.

Najnowsze badania dowodzą, że statystyczna całka młoda przybiera w ciągu pierwszego roku po ślubie aż 9,5 kilograma. Bezdomny pies z Nowej Zelandii, który rozumiał wyłącznie język chiński, nauczył się angielskiego, schudł 40 kilogramów i znalazł nową kochającą rodzinę.

Na aerodrom Domodiedowo w Moskwie dotarł pierwszy śmigłowiec transportujący ciała ofiar katastrofy pod Smoleńskiem - podała przedstawicielstwo Interfax. uprzednio informowano, że na miejscu katastrofy polskiego rządowego samolotu Tu-154, odnaleziono ciała wszystkich ofiar katastrofy. Rękopis siedemnastowiecznej sztuki niezwykle krytycznej pod mężczyzn został sprzedany w Wielkiej Brytanii na aukcji za sumę 84 tys. funtów (ponad 390 tys. złotych). Kambodżańska policja udaremniła przemyt nad dwóch ton żywych pytonów i żłówi – informuje RIA Novosti. Dwóch mężczyzn próbowało przewieźć zwierzęta łódką z Kambodży do Wietnamu.W tym roku zebrane zostanie ok. 15-16 tys. ton miodu. To o ok. 2 tys. ton mniej niż nim rokiem - prognozuje polski koalicja Pszczelarstwa. Zbliżająca się w czwartek do Warszawy fala kuliminacyjna na Wiśle to groźba nie ale wręcz dla ludzi. jeszcze większe niebezpieczeństwo stanowi dla zwierząt z ZOO. W skrajnej sytuacji przerwania wałów część z nich prawdopodobnie czekać śmierć. Na eudajmonia noc z czwartku na piątek minęła wybitnie spokojnie i podopieczni ZOO są bezpieczni. - w rzeczy samej nic się nie dzieje [...] jest piękny dzień i nie ma powodu, żeby nie nadejść i nie odwiedzić ZOO - mówi pryncypał ogrodu Andrzej Kruszewicz. Czkawką odbiły się nieudane dla polskiej kadry eliminacje do mistrzostw świata. W RPA nie zagramy, a w dodatku zanotowaliśmy tragiczny deprecjacja w rankingu FIFA. chwalić się nie ma czym, bo wyżej od nas sklasyfikowano reprezentacje Gabonu czy Burkina Faso.

10 kolizji na obwodnicy, Trójmiasto odblokowane


Trójmiejska objazd miasta została już odblokowana. Poranna gołoledź na jezdni przyczyniła się do serii kolizji. Kierowcy zderzali się na obwodnicy i estakadzie Kwiatkowskiego aż 10 razy, co efektywnie zatrzymało postępowanie na blisko pięć godzin. Z przedwczesną zimą zmagają się kierowcy w całym kraju. W Markowicach k. Mogilna w woj. kujawsko-pomorskim tir wjechał w dom mieszkalny.

Nie znaleźli szyfranta, Klich daje im podwyżki


Oficerowie Służby Wywiadu Wojskowego dostaną podwyżki. Szefowi MON Bogdan Klich nie przeszkadza, że nie potrafią wyszperać swojego szyfranta Stefana Zielonki i przeoczyli ponad stuosobowy filia Talibów, jaki nieco dni temu zaatakował naszych żołnierzy

Najdłuższa na świecie "ludzka stonoga"


parę tysięcy mieszkańców Tajlandii zgromadziło się w prowincji Ratchaburi obok Bangkoku, aby podjąć próbę ustanowienia nowego rekordu świata tworząc najdłuższą ludzką stonogę.

"Brutalny i gruboskórny Sikorski"


Dżentelmen Radosław Sikorski? - To jest nie zważając na dla mediów. minister się radykalnie zmienia, kiedy gasną światła, a kamery przestają rejestrować. W rzeczywistości jest bardziej prostolinijny, a chociażby ordynarny i nieokrzesany dla współpracowników - tak szefa polskiej dyplomacji Radosława Sikorskiego opisał w rozmowie z dziennikiem "Polska" zastępca szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego Witold Waszczykowski.

czarter lodzi Sopot czarter łodzi Gdańsk czarter łodzi Gdynia

czarter łodzi Gdańsk

wynajem łodzi Gdańsk wynajem łodzi Gdynia wynajem łodzi Sopot wypożyczalnia łodzi Gdańsk wypożyczalnia łodzi Gdynia wypożyczalnia łodzi Sopot

Przedstawiciel Thermomix Jak zostać przedstawicielem Thermomix Gdzie kupić Thermomix Prezentacja Thermomix Thermomix na raty Promocja Thermomix Praca Thermomix Prezenty Thermomix Prezent za polecenie Thermomix Przedstawiciel Thermomix Śląsk Ile kosztuje Thermomix przedstawiciel Thermomix Jastrzębie Thermomix Ustroń przedstawiciel Thermomix Wodzisław Śląski Thermomix Pszczyna przedstawiciel Thermomix Gliwice Thermomix Żory Thermomix z allegro Przedstawiciel Thermomix Racibórz Thermomix Racibórz Przedstawiciel Thermomix Czechowice-Dziedzice Thermomix Czechowice-Dziedzice

Przedstawiciel Thermomix Bielsko Biała

Thermomix Bielsko Biała Przedstawiciel Thermomix Rydłutowy Thermomix Rydłutowy Przedstawiciel Thermomix Świerklany Thermomix Świerklany Przedstawiciel Thermomix Zebrzydowice Thermomix Zebrzydowice Przedstawiciel Thermomix Katowice Thermomix Katowice Przedstawiciel Thermomix Strumień Przedstawiciel Thermomix Mikołów Thermomix Mikołów Przedstawiciel Thermomix Tychy Thermomix Tychy Przedstawiciel Thermomix Łaziska hThermomix Łaziska Przedstawiciel Thermomix Rybnik Thermomix Rybnik Przedstawiciel Thermomix Wisła Thermomix Wisła Przedstawiciel Thermomix Nędza Thermomix Skoczów Przedstawiciel Thermomix Cieszyn Thermomix Pawłowice Thermomix na prezent

dzierżawa kopiarki Warszawa : naprawa drukarek Błonie : naprawa drukarek Grodzisk Mazowiecki : naprawa drukarek Warszawa : naprawa drukarek Warszawa Śródmieście : serwis drukarek Grodzisk Mazowiecki :

serwis drukarek Grodzisk Mazowiecki

: serwis drukarek Pruszków : serwis drukarek Warszawa : serwis drukarek Warszawa Wola : tonery Pruszków : tonery Warszawa Bemowo : tonery Warszawa Mokotów : tonery Warszawa Śródmieście : tonery Warszawa Ursynów : tonery Warszawa Włochy

wagosuszarka wagosuszarka Axis wagosuszarka Ohaus

wagosuszarka Axis

wagosuszarka Radwag wagosuszarki

"Miriam" uspokoi się wieczór


Silne zawieje, opady śniegu i zamiecie w większości kraju utrzymają się do wieczora - uspokaja IMGiW. Od kilku godzin "Miriam" przesuwa się na wschód. Na północy i zachodzie po obfitych opadach zostały zwały śniegu, które serio utrudniają podróże.

"Bzdury, kłamstwa, przeinaczenia"


- Byliśmy pierwszym państwem w Europie, które Adolfowi Hitlerowi powiedziało "NIE" - podkreśla historyk Bogusław Wołoszański. To odpowiedź na film wyemitowany dzięki rosyjską telewizję państwową, w którym autorzy przedstawili Polskę w charakterze "pierwszą sojuszniczkę Hitlera". - wypada się z tego śmiać - uważa historyk.

ululany zasnął na światłach


o tyle o ile godz. 4 nad ranem w poniedziałek operatorowi monitoringu w Warszawie ukazał się jedyny widok. Jedna z kamer zarejestrowała auto zatrzymujący się na światłach, który po zmianie na zielsko już nie ruszył. Podejrzewając zasłabnięcie kierowcy, operator wysłał patrol. Przybyli na pozycja policjanci ku swemu zaskoczeniu stwierdzili, iż kierowca po prostu ... zasnął.

Trzynastolatka zabiła nożem dziadka, bo ten rozlał mleko


Trzynastoletnia mieszkanka Milwaukee (stan Wisconsin) oskarżona jest o pchnięcie nożem swojego dziadka, ponieważ ten niechcący rozlał mleko, którym miał zalać jej płatki zbożowe - informuje "Fox News".

psychol zrzucał z wieżowca złośliwy kwas. Są ranni


30 osób zostało poszkodowanych przez szaleńca, który z wysokiego wieżowca w Hong Kongu zrzucił dwa pojemniki ze żrącym kwasem. pośród poparzonych substancją są również zagraniczni turyści.

Auschwitz na portalu Facebook


Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau założyło profil na portalu społecznościowym Facebook. Bartosz Bartyzel z biura prasowego placówki powiedział w piątek, że w ten podejście muzeum chce trafić do nowych odbiorców z informacjami na sprawa historii i o działalności placówki.