Maradona potrącił kamerzystę


- Jak mogłeś włożyć tam nogę, dupku? - krzyknął Diego Maradona do kamerzysty, którego chwilę wprzódy potrącił samochodem w Buenos Aires. nieszczęśnik aktualnie trafił do szpitala.

Dziewięcioletni młodzik z Goleniowa w ciężkim stanie trafił do szpitala w Szczecinie. Stało się to po tym, jak potomek uległo wypadkowi na basenie po lekcji wychowania fizycznego. Chciał przekazać pomocy, a sam stał się ofiarą. Do tragicznego wypadku doszło na drodze wylotowej z Katowic w stronę Sosnowca. prowadzący auta osobowego letalnie potrącił kobietę przebiegającą z wykorzystaniem jezdnie. Gdy wyszedł z samochodu, by pospieszyć z pomocą, wpadł pod koła innego samochodu. gorsza połowa trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Dla rywali na skoczni niedościgniony, dla policjantów na drodze - jak najbardziej. Świeżo upieczony koryfeusz olimpijski wpadł w ręce kanadyjskich stróżów prawa po tym, jak wraz ze swoim rzecznikiem pędził samochodem na konferencję prasową.Jest niezwykła i to pewnie w takim razie zdobyła nazwa najpiękniejszej ulicy w Wielkiej Brytanii. artykulacja o brukowanej i ocienionej pochyłymi budynkami z XV ulicy Shambles w Yorku. Naukowcy brytyjscy potwierdzili powszechnie znaną prawdę: mężczyźni wielce częściej niż kobiety preferują przygodny stosunek bez zobowiązań. Pomarańczowy wąż, adamowy ślimak, latająca żaba - to lecz wciąż niektóre ze 123 gatunków odkrytych świeżo na Borneo - informuje serwis Sky News.

85-letnia Włoszka Emma Morosini pieszo przyszła z makaroniarz na Jasną Górę. za pomocą jeden i pół miesiąca pokonała nad 1,3 tys. km. Pątniczka była już w częstochowskim klasztorze siedem lat temu, odwiedziła też piechotą inne europejskie sanktuaria maryjne.

Do liceum Stagg High w stanie Illinois uczęszcza aż 39 par bliźniąt. Do tragicznego wypadku doszło w środę przed południem w miejscowości Rębowo na Mazowszu. 82-letnia płeć słaba jak grom z jasnego nieba zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w ciężarowego mercedesa. Mieszkanka Warszawy zginęła na miejscu, kierowcy mercedesa nic się nie stało.

Ogromne szczęście w nieszczęściu pył 22-letni rębacz z Podhala. troszkę brakowało, a piła motorowa, którą ścinał drzewo, ucięłaby mu głowę. Jego stan lekarze określają jak dobry. Paweł Piskorski odwołany ze stanowiska szefa Stronnictwa Demokratycznego. Opowiedziało się za tym aż 75 delegatów zgromadzonych na kongresie Stronnictwa Demokratycznego. wręcz przeciwnie jedna postać była przeciw. Piskorski uważa tą decyzję za nieważną i zapowiada, że "dalej będzie dopisać powierzone mu zadanie". pewien rzeźnik z Hiszpanii ustanowił nowy najlepszy wynik świata wykrajając najdłuższy plaster szynki.- Do końca nic mi nie mówili - twierdzi Wioletta Woźna. płeć słaba w trakcie cesarskiego cięcia została wysterylizowana. doktor ze szpitala w Szamotułach odpowiada: - Pacjentka podpisała zgodę na zabieg. niemniej on przebiegł nie do końca tak, jak zaplanowano - dodaje. A prototyp przyznaje, że dokumentu przed jego podpisaniem nie czytała. W angielskim miasteczku portowym Brixham w hrabstwie Devon ustanowiono nowy najlepszy wynik świata w kategorii: największe zgromadzenie piratów. Owady wykorzystujące w trakcie migracji prądy powietrzne nie poddają się bezwolnie działaniu wiatru, ale aktywnie "surfują" z jego pomocą.

Zgłosiła kołomyja i... trafiła do aresztu


23-latka z Londynu, zgłosiła na policję w Dubaju fakt zgwałcenia jej dzięki jednego z kelnerów hotelu, w którym przebywała. Po tym zdarzeniu... sama trafiła do aresztu - za nielegalne spożywanie alkoholu i uprawianie pozamałżeńskiego seksu.

Witsel kaja się za nogę Wasilewskiego


- Nie jestem brutalem, nie chciałem mu dopuścić się krzywdy - zapewnił belgijski piłkarz Standardu Liege Axel Witsel który, podczas niedzielnego meczu złamał nogę Marcina Wasilewskiego. Faul Witsela skrytykował oficjalnie sponsor Anderlechtu, nazywając go "brutalnym czynem".

proszek witać rodzinę królewską. Padł na ziemię


zdarzenie w czasie uroczystości z udziałem duńskiej rodziny królewskiej i jej gości w Christiansborg w centrum Kopenhagi. Jeden z pełniących wartę żołnierzy padł na ziemię.

Mandaty dla kierowców za nieznajomość angielskiego


W Dallas w Teksasie 39 kierowców zostało ukaranych z wykorzystaniem policję mandatami za to, że nie znali języka angielskiego - podał we wtorek "Los Angeles Times".

Przedstawiciel Thermomix Jak zostać przedstawicielem Thermomix Gdzie kupić Thermomix Prezentacja Thermomix Thermomix na raty Promocja Thermomix Praca Thermomix Prezenty Thermomix Prezent za polecenie Thermomix Przedstawiciel Thermomix Śląsk Ile kosztuje Thermomix przedstawiciel Thermomix Jastrzębie Thermomix Ustroń przedstawiciel Thermomix Wodzisław Śląski Thermomix Pszczyna przedstawiciel Thermomix Gliwice Thermomix Żory Thermomix z allegro Przedstawiciel Thermomix Racibórz Thermomix Racibórz Przedstawiciel Thermomix Czechowice-Dziedzice Thermomix Czechowice-Dziedzice Przedstawiciel Thermomix Bielsko Biała Thermomix Bielsko Biała Przedstawiciel Thermomix Rydłutowy Thermomix Rydłutowy Przedstawiciel Thermomix Świerklany Thermomix Świerklany Przedstawiciel Thermomix Zebrzydowice Thermomix Zebrzydowice Przedstawiciel Thermomix Katowice Thermomix Katowice Przedstawiciel Thermomix Strumień Przedstawiciel Thermomix Mikołów Thermomix Mikołów Przedstawiciel Thermomix Tychy Thermomix Tychy Przedstawiciel Thermomix Łaziska hThermomix Łaziska Przedstawiciel

Thermomix Rybnik

Thermomix Rybnik Przedstawiciel Thermomix Wisła Thermomix Wisła Przedstawiciel Thermomix Nędza Thermomix Skoczów Przedstawiciel Thermomix Cieszyn Thermomix Pawłowice Thermomix na prezent

lampa zabiegowa waga lekarska waga lekarska ze wzrostomierzem

lampa zabiegowa

waga medyczna waga niemowlęca

behawiorysta aleksandrów łódzki behawiorysta konstantynów łódzki behawiorysta łódź behawiorysta zgierz psie przedszkole Aleksandrów Łódzki psie przedszkole Konstantynów Łódzki

behawiorysta konstantynów łódzki

psie przedszkole Łódź psie przedszkole Zgierz szkolenie psów Aleksandrów Łódzki szkolenie psów Konstantynów Łódzki szkolenie psów Łódź szkolenie psów Zgierz

Przedstawiciel Thermomix Jak zostać przedstawicielem Thermomix Gdzie kupić Thermomix Prezentacja Thermomix Thermomix na raty Promocja Thermomix Praca Thermomix Prezenty Thermomix Prezent za polecenie Thermomix Przedstawiciel Thermomix Śląsk Ile kosztuje Thermomix przedstawiciel Thermomix Jastrzębie

Thermomix Ustroń

przedstawiciel Thermomix Wodzisław Śląski Thermomix Pszczyna przedstawiciel Thermomix Gliwice Thermomix Żory Thermomix z allegro Przedstawiciel Thermomix Racibórz Thermomix Racibórz Przedstawiciel Thermomix Czechowice-Dziedzice Thermomix Czechowice-Dziedzice Przedstawiciel Thermomix Bielsko Biała Thermomix Bielsko Biała Przedstawiciel Thermomix Rydłutowy Thermomix Rydłutowy Przedstawiciel Thermomix Świerklany Thermomix Świerklany Przedstawiciel Thermomix Zebrzydowice Thermomix Zebrzydowice Przedstawiciel Thermomix Katowice Thermomix Katowice Przedstawiciel Thermomix Strumień Przedstawiciel Thermomix Mikołów Thermomix Mikołów Przedstawiciel Thermomix Tychy Thermomix Tychy Przedstawiciel Thermomix Łaziska hThermomix Łaziska Przedstawiciel Thermomix Rybnik Thermomix Rybnik Przedstawiciel Thermomix Wisła Thermomix Wisła Przedstawiciel Thermomix Nędza Thermomix Skoczów Przedstawiciel Thermomix Cieszyn Thermomix Pawłowice Thermomix na prezent

"Leżał w kałuży, chodziły po nim muchy"


Pan Mariusz z Wrocławia znalazł w czwartek rankiem na przestrzeni spaceru z psem małego liska. bies wyglądało na martwe. Kiedy okazało się, że tak nie jest, on zadzwonił po ochrona miejską. Liskiem zajęli się weterynarze. błona fotograficzna z tego zdarzenia pan Mariusz wysłał nam na platformę baza TVN24.

"Gwałt stał się wojenną bronią"


wrzawa przerodził się w narzędzie walki w konflikcie toczącym się w Demokratycznej Republice Kongo. W ciągu ostatnich kilku lat liczba ataków na kobiety wzrosła trzykrotnie - takie dramatyczne dane przedstawiły organizacje zajmujące się prawami człowieka.

Drzwi do euro zamknięte przez parę lat


Ministerstwa Finansów i Gospodarki ustaliły ostateczną wersję aktualizacji programu konwergencji, która w poniedziałek w trybie obiegowym trafi do akceptacji poszczególnych resortów - dowiedziała się PAP ze źródeł rządowych. program zakłada, że niedobór sektora finansów publicznych zejdzie poniżej 3 proc. PKB - poziomu akceptowalnego z wykorzystaniem strefę euro, najwcześniej w 2012 roku.

Oferowała seks, by zdobyć bilet na mecz


Susan Finkelstein, mieszkanka Filadelfii, została wczoraj aresztowana za to, iż na jednym z portali społecznościowych umieściła reklamę w której oferowała usługi seksualne w zamian za bilety na spotkanie World Series (mecz baseballowy) - podaje Fox News.

Władze błagają filmowców o wysadzenie mostu


Władze hrabstwa Pinellas na Florydzie błagają filmowców o wysadzenie w powietrze mostu, którego koszty utrzymania jest całkowicie nieopłacalne.

kobieta skarży operatora, bo obliczenie ujawnił jej zdradę


37-letnia Kanadyjka pozwała do sądu swojego operatora telefonii komórkowej po tym, jak z rachunku za aparat telefoniczny mąż dowiedział się o jej niewierności, co zakończyło się separacją - powiadomiły we wtorek kanadyjskie media.