Zginął w paszczy hipopotama


Ten krokodyl nie popisał się sprytem - wpłynął bezpośrednio w tabun hipopotamów, za co zapłacił życiem. Niesamowite dymisja wykonano w słynnym parku narodowym Serengeti w Tanzani.

W najbliższych godzinach źle się poczujemy. Synoptycy zapowiadają wielce nagły obniżenie ciśnienia, jaki zaowocuje bólami głowy, sennością i ogólnie złym samopoczuciem. nie mówiąc o tego, spodziewać się trzeba wzrostu temperatury i niezmiernie silnego wiatru. I znowu sypnie śnieg. Obecna kadencja Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji dobiegła końca. Wykonujący obowiązki prezydenta Bronisław Komorowski potwierdził pozycja Sejmu i Senatu ws. nieprzyjęcia sprawozdania KRRiT i podpisał dokument odrzucający sprawozdanie. To zaś oznacza zakończenie kadencji dotychczasowych członków Rady. Sejm, izba wyższa parlamentu i prezydent mają w tym momencie 21 dni na zgłoszenie nowych członków do KRRiT. pierwszy "Sklep miłości", który ma pomóc samotnym sercom, otwarto w Pekinie - podała we wtorek miejscowa prasa.Dwanaście tysięcy osób oddaje codziennie adoracja Janowi Pawłowi II niedaleko jego grobie w Grotach Watykańskich - taką statystykę podała w piątek katolicka międzynarodowa agencja Zenit. dziewiczy minister Irlandii Północnej Peter Robinson znalazł się pod ostrzałem mediów za sprawą małżonki, która wplątała go w skandal obyczajowo-finansowy. Czy przemysł farmaceutyczny wyolbrzymił ryzyko grypą A/H1N1 by zarobić miliardy? Takimi zarzutami zajmie się podkomisja zdrowia Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy.

Sprawcy nocnej strzelaniny w Wielkopolsce zostaną przesłuchani z wykorzystaniem poznańską prokuraturę. Trzech aresztowanych mężczyzn już wcześniej było skazywanych za włamania i kradzieże w Szczecinie. Poszkodowani policjanci trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

chłód i padający amfa sparaliżowały postępowanie kolejowy w całej Polsce. Najtrudniejsza sytuacja jest w Częstochowie, gdzie pięciogodzinne opóźnienie to już normalka. Na torach w całym kraju wiele pociągów stanęło w polu. Norweska dubel Marianne i Werner Lovlie podróżuje po świecie od 28 lat. Wędrują pieszo, a ich wypisz wymaluj dobytek dźwigają na swoich plecach osły. Podróżnicy niedawno zawitali do lokalny i spotkała ich tu okrutna niespodzianka. w ciągu noclegu, ktoś zastrzelił jednego z ich osłów. Norwegowie są zrozpaczeni, a policja szuka winnego.

Mężczyźni, którzy żyją w udanym małżeństwie, są w wysoce mniejszym stopniu narażeni na wylew, niż kawalerowie lub nieszczęśliwi małżonkowie. z klasą makijaż, piękne, wieczorowe suknie i szpilki na niebotycznych obcasach. O tytuł miss ubiegało się 28 - nie, nie pań, ale panów. W Tajlandii po raz 12. odbył się quiz piękności dla transwestytów. - Godzina katastrofy pod Smoleńskiem wciąż nie jest znana. Wiadomo, że z paliwem całokształt było w porządku, a w całej sprawie przesłuchano już 60 świadków - to główne informacje jakie Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Warszawie podała w sprawie śledztwa, które prowadzi już od 10. kwietnia. Podkreślono, że jego istotnym elementem jest amatorski film, na którym ma być dać się słyszeć strzały, nakręcony tuż po katastrofie i opublikowany w internecie. Jego badanie sprawia choć śledczym sporo trudności.Naukowcy australijscy odkryli rodzaj żółwi, który znacznie lepiej rozwija się w ruchliwych miastach, niż w rezerwatach przyrody. Filmy wideo z kpinami z zagranicznych dziennikarzy, jak słychać przedstawiających w ogóle przewrotny film Izraela, znalazły się na nowej stronie internetowej izraelskiego rządu, mającej polepszyć wizerunek państwa żydowskiego za granicą. - Brakuje nam lekarzy - przyznaje premier Ukrainy Julia Tymoszenko i zastanawia się, czy do walki z epidemią zatrudnić studentów ostatnich lat medycyny. Grypa, z którą walczyły do tej pory zachodnie obwody kraju, przesuwa się na wschód. A politycy i środki masowego przekazu spekulują na rzecz wprowadzenia stanu wyjątkowego, a nawet ewentualnym przełożeniu zaplanowanych na styczeń wyborów prezydenckich.

Korea Płn.: szóstka pancernych pociągów władcy


ośrodek kierujący Korei Północnej Kim Dzong Il ma do dyspozycji sześć luksusowych pociągów pancernych, z których korzysta, udając się w inspekcyjne podróże po kraju - informuje południowokoreański dziennik "Dzoson Ilbo", powołując się na źródła wywiadowcze.

Rodziny ofiar: nie bądźcie Katonami, nie miotajcie oskarżeń


Rodziny ofiar katastrofy prezydenckiego samolotu zwróciły się do polityków, dziennikarzy, ekspertów i opinii publicznej o nieferowanie wyroków o "winie załogi". Apel został wystosowany w imieniu rodzin pilotów i załogi prezydenckiego samolotu.

Naszyjniki z… suszonych odchodów renifera


W sklepiku z pamiątkami na terenie pewnego ogrodu zoologicznego w Illinois pojawiły się naszyjniki z… suszonych odchodów renifera.

"Musimy być wyposażonym pewność, że palimy świeczkę na grobie syna"


Przed planowaną za pośrednictwem śledczych ekshumacją zwłok Krzysztofa Olewnika, jego ojciec Włodzimierz mówi w TVN24: "Musimy być wyposażonym pewność, że palimy świeczkę na grobie syna". Jak pisze w piątek "Dziennik czasopismo Prawna", opinia, która wskazywała, że odnalezione w 2006 roku zwłoki, to ciało Krzysztofa Olewnika, została sporządzona jeszcze przedtem oględzinami. wedle śledczych na 50 proc. jest to choć porwany biznesmen.

masaż Gostyń masaż Krobia rehabilitacja Gostyń rehabilitacja Krobia

masaż Gostyń

terapia manualna Krobia Gostyń

beton gołymin beton maków beton powiat wyszkowski

beton gołymin

beton wyszków betonowanie Pułtusk

FIBARO sterowanie oświetleniem głowica termostatyczna

inteligentne gniazdko

WIFI gniazdko wifi inteligentne gniazdko sterownik rolet

aukcje usa <> usa <> kanada <> samochody usa <>

samochody z usa

<> komis usa <> import usa aut <> import kanada aut <> samochody kanada <> używane z usa

Wszystkie psy są made in China


Pierwsze psy pochodziły od wilków i pojawiły się około 16 000 lat temu na terenie dzisiejszych Chin - informuje gazeta "Molecular Biology and Evolution".

Małpy lubią oglądać telewizję


Małpy, jednakowo jak ludzie, oglądając telewizję doświadczają różnych emocji, w tym zadowolenie. Po raz dziewiczy potwierdziły to naukowo eksperymenty, przeprowadzone z wykorzystaniem grupę specjalistów Instytutu Badania Naczelnych przy japońskim Uniwersytecie Kioto.

Jan Wejchert uhonorowany Superwiktorem


Jan Wejchert, świętej pamięci w październiku założyciel Grupy ITI, został uhonorowany w piątek specjalnym Superwiktorem. Nagroda ta przyznawana jest za kompleks osiągnięć.

Niemcy:Tłum Rumunów w mikrobusie


Aż 22 Rumunów jechało w Niemczech mikrobusem, zarejestrowanym do przewożenia maksimum dziewięciu osób. Na autostradzie w Hesji mikrobus zatrzymano do kontroli celnej i policyjnej.

śmigłowiec spadł na Białorusi. załoga nie żyje


200 metrów za granicą nasz odnaleziono wrak śmigłowca Straży Granicznej, który zaginął w sobotę po południu. Na pokładzie śmigłowca były trzy osoby - wszystkie zginęły.

Iran wysłał w wszechświat dżdżownice i żółwie


Iran przeprowadził dzisiaj "z powodzeniem" próbę trzeciej rakiety kosmicznej Kawoszgar-3 wyposażonej w "kapsułę eksperymentalną" z żywymi zwierzętami - poinformował kanał arabskojęzycznej telewizji irańskiej Al-Alam.