Brytyjczyk zlecił kradzież "Arbeit macht frei"?


To nie Szwed był zleceniodawcą kradzieży napisu "Arbeit macht frei" z bramy byłego obozu Auschwitz-Birkenau - twierdzi "Sunday Mirror". Zleceniodawcą był brytyjski kolekcjoner, a krańcowo prawicowe ugrupowanie ze Szwecji było tylko pośrednikiem, uważa tygodnik.

Michał Wiśniewski - pasjonat pokera - nie ukrywa swojego niezadowolenia z kształtu ustawy hazardowej. Jego zdaniem sprawi ona, że poker w kasynach będzie szemrany i nieopłacalny. - Czasy Wielkiego Szu już dawno minęły. obok stoliku pokerowym się nie pali i nie leżą rewolwery - bronił swojego hobby w programie "24 godziny". Przeciwnego zdania jest Andrzej Halicki - rozporządzenie wyeliminuje szarą strefę - perswadował poseł. niejaki budowniczy stron internetowych z Rumunii stworzył najdłuższy utwór poetycki świata kompilując na oślep wybrane i rymujące się ze sobą wiadomości z portalu Twitter. Tradycyjnie po zmroku w Wielką Sobotę, Ojciec ?więty Benedykt XVI odprawił mszę Wigilli Paschalnej. Homilię poświęcił poszukiwaniu lekarstwa, zapewniającego nieśmiertelność. Zachęcił do refleksji, czy życie za pośrednictwem kilkaset lat byłoby czymś dobrym. - To byłby wyrok - podkreślił papież.Berlusconi - po przesławnym rzucie mediolanską katedrą - w przyszłości nie pokazuje się publicznie. chyba czeka, aż zejdzie opuchlizna. Naukowcy potwierdzili skuteczność leku z babcinego zielnika: rumianek rzeczywiście koi nerwy. Wyniki badań opublikowano na łamach czasopisma "Journal of Clinical Psychopharmacology". Najlepsza angaż na świecie okazała się niebezpieczna - Brytyjczyk, jaki wygrał konkurs zorganizowany przez referat ds. turystyki australijskiego stanu Queensland i został nadzorcą wyspy koralowej został poparzony dzięki śmiertelnie niebezpieczną meduzę.

Józef Beck, przedwojenny szef MSZ Polski, był agentem niemieckim, a Stanisław Mikołajczyk - brytyjskim - to kolejne rewelacje rosyjskiego wywiadu. Dołączyły do oskarżeń warszawskiego rządu o współpracę z Hitlerem i plany wspólnego najazdu na ZSRR. - To bezsens - w kilku słowach komentuje zwierzchnik Stacji Naukowej PAN w Moskwie i biograf Becka, profesor Mariusz Wołos.

Irańskie siły zbrojne zapowiedziały zemstę na sprawcach samobójczego zamachu w południowo-wschodnim Iranie. Zginęło w nim 35 osób, a 29 zostało rannych. pośród zabitych są dubel generałowie elitarnych irańskich oddziałów Strażników Rewolucji i trzej inni wysocy oficerowie tej formacji. Iran winą za zamachnięcie się obarcza USA i Wielką Brytanię. Oskarżony w procesie o "aferę gruntową" Piotr Ryba chce, by sąd go uniewinnił. pozostały z oskarżonych, Andrzej K., poprosił o wrażliwy wyrok. Prokurator żądał stosownie - dla Ryby i K. - czterech lat więzienia i grzywny w ramach nadzwyczajnego złagodzenia kary. decyzja w tej sprawie ma pogorszenie we wtorek o 14.

BP wyłapuje już ponad połowę ropy naftowej, która wycieka z uszkodzonego odwiertu na dnie Zatoki Meksykańskiej - powiedział stary spółki Tony Hayward w wywiadzie dla BBC. To coś koło tego 10 tysięcy baryłek. resztka w przyszłości wycieka do oceanu, ale pryncypał BP obiecuje, że wyciek uda się zażegnać całkowicie do końca miesiąca. Kapitan przewodnik Arkadiusz Protasiuk, a wzdłuż niego major pilot Robert Grzywna. Siedzą w Tu-154M. Przelecieli z pomocą humanitarną na dotknięte trzęsieniem ziemi Haiti. właśnie taki obraz zarejestrowała kamera TVN24 pod dosyć tego stycznia. Za niespełna 2,5 miesiąca zarówno po pilotach, jak i maszynie pozostała tragiczna historia. Internet Explorer 6 na cenzurowanym. Google oficjalnie zapowiedział, że od 1 marca osoby korzystające z tej wersji przeglądarki Microsoftu nie będą mogły wykorzystywać z niektórych aplikacji. Powód? To luki w IE 6 pozwoliły na grudniowe ataki na serwery Google.Mężczyźni w kominiarkach z bronią w ręku napadli w poniedziałek na kantor w warszawskiej Galerii Mokotów - donosi tvnwarszawa.pl. portal powołuje się na układy świadków - niektórzy twierdzą, że padły strzały. policja znalazła już samochód, którym zbiegli sprawcy. Kilkaset metrów od szpitala w Tarnobrzegu na ulicy znaleziono mężczyznę. Przypadkowe osoby podjęły reanimację i zadzwoniły na larum z prośbą o jak najszybszy przyjazd karetki. Dyspozytorka przedtem wysłaniem ratowników zawiadomiła wszelako policję, bo chciała się upewnić, czy nieświadomy on nie jest pijany. Nie był. Nie udało się go niemniej odratować. Sprawę bada prokuratura. Pentagon udostępnił nagranie z pierwszej pomyślnej próby bojowej swojej nowej broni. widać na nim, jak zamontowany w samolocie laser o dużej mocy niszczy nadlatującą rakietę.

berbeć utonął w Odrze


Niecodzienny łowienie ryb w Odrze. Pod Wrocławiem strażacy wyłowili z rzeki fiata 126 p.

gałąź hazardowa: Zejdziemy do lochy


branża hazardowa oponuje przeciwko znacznemu ograniczeniu hazardu w Polsce i temu, by zniknęli jednoręcy bandyci. - szef rządu strzelił sobie w stopę, jednakowy hazard zostanie wepchnięty w szarą strefę - komentuje prezes Izby Gospodarczej Producentów i Operatorów Urządzeń Rozrywkowych Stanisław Matuszewski. - To niemożliwe. trudno skryć taką funkcjonowanie - przekonywał w programie "24 Godziny" podsekretarz finansów Jacek Kapica.

Federacja Rosyjska nie planuje alkoholu w repertuar wojska


Rosyjskie ministerium Obrony nie planuje wprowadzenia do dziennych racji żołnierzy napojów alkoholowych, w tym piwa - pisze agencja ITAR-TASS.

Młodym Polkom do łóżka aż tak się nie spieszy


- mierny stulecie inicjacji seksualnej w Polsce to 19 lat - wynika z badania firmy sondażowej GFK, która o zwyczaje seksualne zapytała w sumie powyżej 25,5 tys. kobiet w wieku 15-49 lat w kilkunastu innych krajach europejskich. Najpóźniej inicjację seksualną przechodzą Turczynki - ot taki stulecie to 20,5 roku. Eksperci twierdzą jednak, że świat wygląda trochę inaczej.

aukcje usa <>

usa

<> kanada <> samochody usa <> samochody z usa <> komis usa <> import usa aut <> import kanada aut <> samochody kanada <> używane z usa

panele quick step tanio panele quickstep tanio quick step cena quick step Gdańsk quick step Kraków quick step Łódź quick step panele quick step panele podłogowe quick step podłogi quick step Poznań

quick step tanio

quick step Warszawa quick step Wrocław quickstep cena quickstep panele quickstep panele podłogowe quickstep podłogi quickstep tanio sklep z panelami quick step sklep z panelami quickstep

nowoczesne obrazy obrazy abstrakcyjne obrazy do salonu obrazy do sypialni

obrazy na ścianę

obrazy na płótnie obrazy na ścianę obrazy olejne ręcznie malowane obrazy

Hausentrümpelungen Wien Entrümpelung Wien

Hausentrümpelungen Wien

Räumungsfirma Wien Wohnungsräumungen Wien Wohnungsräumungen Wr.Neustadt

Strażacy, mieszkańcy i więźniowie ratują Łomianki


Aktualna wypadek powodziowa w stolicy:

furia dwulatka - nie może zapalić papierosa


Ardi Rizal, dwuletni indonezyjski chłopiec jest uzależniony od papierosów. Pierwszy kip dostał od swojego ojca mając zaledwie osiemnaście miesięcy. Gdy nie może zapalić wpada w furię - informuje telegraph.co.uk.

"Pudzian" zmiażdżył Najmana


Najdroższa walka w Europie podług zasad MMA trwała jeno 44 sekundy. Mariusz Dominator Pudzianowski, pięciokrotny znakomitość świata strongmenów nie dał najmniejszych szans Marcinowi Najmanowi, bokserowi wagi ciężkiej. Wygrał dzięki techniczny nokaut.

Małpy lubią oglądać telewizję


Małpy, podobnie jak ludzie, oglądając telewizję doświadczają różnych emocji, w tym zadowolenie. Po raz dziewiczy potwierdziły to naukowo eksperymenty, przeprowadzone przez grupę specjalistów Instytutu Badania Naczelnych obok japońskim Uniwersytecie Kioto.

Trumny prezydenckiej pary pod ołtarzem Wita Stwosza


Około godz. 10.15 kondukt z trumnami prezydenckiej pary dojechał pod Bazylikę Mariacką. Wcześniej, tuż po 9.15 samolot, jaki je przewoził wylądował na wojskowej części lotniska w podkrakowskich Balicach. asysta z dwoma czarnymi karawanami w asyście policji przejechała liczącą plus minus 15 kilometrów trasą na targ Główny. Po południu Lech i Maria Kaczyńscy spoczną w krypcie pod Wieżą Srebrnych Dzwonów na Wawelu.

"Pudzian": jeszcze pokażę lwi pazur


Tim Sylvia triumfuje. Po pokonaniu Mariusza Pudzianowskiego powiedział: "I tak wytrzymał dłużej, niż myślałem". Lach uznał dominacja rywala, ale w wypowiedzi dla tvn24.pl obiecuje: Jeszcze o mnie usłyszycie.